En Tuhaf Mobil Uygulamalar!

En ilginç mobil uygulamalar hangileri? Uygulama mağazalarında bulunan en tuhaf 10 mobill uygulama, haberimizde...

Telefonlarımızda hayatımızı kolaylaştıran pek çok uygulama bulunuyor. Bunların bazıları iş hayatımızda, bazıları günlük hayatımızda bizlere kolaylıklar sunuyor. Fakat uygulama mağazalarında bu amaçların dışında geliştirilen mobil uygulamalar da mevcut. Bu uygulamaların kimi hiçbir şey yapmıyorken kimi de tuhaf özelliklere sahip. En ilginç ve en tuhaf 10 mobil uygulama, haberimizde…

İndirebileceğiniz en tuhaf mobil uygulamalar:

1- Milk The Cow (İnek Sütü)

Milk The Cow uygulaması ile bir inekten süt sağabilirsiniz. Boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirecek bu uygulamanın hem Android hem de ios sürümü bulunuyor. Bu mobil uygulamada kovalarınızı en hızlı sürede doldurup rakiplerinizi geçmeniz gerekiyor.

2- Nothing (Hiçbir Şey)

Bu mobil uygulama şimdiye kadar karşılaştığınız ilginç uygulamalar sıralamasında yer alabilir. Nothing uygulaması adında da belli olduğu gibi hiçbir şey yapmıyor. Uygulamayı açtığınızda gri bir ekran sizi karşılıyor. Bu ekranda herhangi bir tuş ya da butun da bulunmaz.

3- Funny Dumb Questions & Beyond (Komik Aptalca Sorular ve Ötesi)

Moralinizin çok bozuk olduğu bir anda, size yöneltilen aptalca bir soru gülümsemenize neden olabilir. Funny Dumb Questions & Beyond isimli mobil uygulama size aptalca ve alaycı sorular sorarak, gülümsetiyor.

4- $1000000 (1.000.000 dolar)

İlginç uygulamalar listemizin bir diğer üyesi 1.000.000 dolar uygulaması, yalnızca iPhone için üretilen bu uygulama sadece para saymanıza yarıyor.

5- Fake Chat Conversation (Sahte Sohbet)

Uygulamanın adından da anlaşıldığı üzere uygulama sahte sohbet yapmanıza olanak sağlıyor. Bu mobil uygulama ile arkadaşlarınıza şaka yapabilir ve onları kandırabilirsiniz. Uygulamada sahte sohbet, sahte profil, sesli mesaj ve çağrılar da oluşturabilirsiniz.

6- Paper Racing (Kağıt Yarışı)

Paper Racing uygulaması da diğer uygulamalar gibi sizi çok eğlendirecek uygulamalardan bir tanesi. Kağıt Yarışı uygulaması ile rulo tuvalet kağıdını çevirebildiğiniz en hızlı şekilde çevirerek ve rakiplerinizin önüne geçmeye çalışıyorsunuz.

7- Game for Cats (Kediler İçin Oyun)

Game for Cats uygulaması sevimli dostlarımız için tasarlanmış. Uygulama içinde fare kovalamaca, kelebek kovalamaca gibi bir çok alt oyun bulunuyor.

8- Kıpır Kıpır

Bu uygulama ile eğlenirken kazandığınız puanlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Uygulama da puanlar kazanmak için Amazon, Hulu ve Netflix gibi uygulamalarda film ve videolar izlemeniz yeterli. Kazandığınız puanlarla Walmart, PayPal ve Amazon’un hediye kartlarını alabilirsiniz.

9- Mobee

Mobee uygulaması ile gezerken ve eğlenirken aynı zamanda ödüllerde kazanabilirsiniz. Örneğin bir restorana girdiniz ve yemek yiyorsunuz, yemeğinizi yerken restoran ve yemekleri hakkında fikirlerinizi uygulamaya yazarak ödüller kazanabilirsiniz.

10- SMTH (Bu ne işe yarıyor?)

SMTH, sizden telefonunuzu olabildiğince yukarı fırlatmanızı istiyor. Fırlattığınız mesafe ne kadar yüksek olursa, o kadar yüksek puan alıyorsunuz. Mobil uygulamalardan en ilginçlerinden biri olan bu uygulama da günlük, haftalık, yerel ve dünya sıralamaları da bulunuyor.

Peki sizin kullandığınız ilginç uygulamalar neler? Sizce en tuhaf uygulama hangisi? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Akıl ve Ruh Sağlığınızı Koruyan 8 Mobil Uygulama!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Popüler Uygulamalarda Karanlık Mod Nasıl Kullanılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Gezginler için En İyi 5 Navigasyon Uygulaması!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Furkan Yılmaz

Furkan Yılmaz

Merhaba, Ben Furkan. Selçuk Üniversitesi Reklamcılık 3. sınıf öğrencisiyim. Okumayı, yeni şeyler keşfetmeyi ve dünyamızda yaşanan hızlı gelişmeleri takip etmeyi çok seviyorum. Bu gelişmeleri birlikte takip etmek için sizi Moblobi.com'daki köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı