Moblobi İçerik Ajansı

Moblobi içerik ajansı her ölçekte markaya içerik yazım hizmeti sunuyor. İTÜ Teknokent tecrübesi ile içeriklerin arama motorlarında daha önde çıkabilmesine yönelik kendi yazılımlarına sürekli yatırım yapıyor. 200’ü aşkın kayıtlı yazarı ile Türkiye’nin en büyük içerik ajanları içerisindeki yerini güçlendiriyor. Bugüne kadar 100’e yakın marka ile çalışmış Moblobi içerik ekibi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

İnternette İçerik Yazmanın Markalara Faydası Ne?

Yazılan içerikler sayesinde markanızın sayfası çok daha fazla ziyaret alıyor. Bu da internette daha fazla kişinin sizi görmesi ve daha fazla müşteri anlamına geliyor.

Neden İçerik Yazdırmak İçin Moblobi İçerik Ajansını Seçmeliyim?

İlk ve en önemli sebebi Moblobi markasının yazılımlarına ve mühendislik kadrosuna sürekli yatırım yapması. Teknokent tecrübesi ile içerik yazma ve seo algoritmalarını sürekli geliştiriyor ve bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerindeki geri dönüşleri sürekli analiz ediyor. Bu da oldukça güçlü bir deneyim ve bilgi birikimi anlamına geliyor. Yani siz Moblobi İçerik Ajansı ile çalıştığınızda teknik derinliği çok yüksek bir hizmet almış oluyorsunuz. Moblobi İçerik Ajansını diğer içerik ajanlarından farklılaştıran ilk konu bu.

İkinci ana sebebiniz ise içerik yazım sürecinin uçtan uca Moblobi ekibi tarafından yönetiliyor olması. Yani siz sadece sitenizin ismini veriyorsunuz ve sonraki tüm analizler Moblobi markası tarafından yapılıyor. Sitenizin içerik stratejisine en uygun içerik başlıkları ve ona uygun anahtar kelimeler bulunuyor, içerikler yazılıyor ve hatta isterseniz içerikler sitenize Moblobi ekibi tarafından, doğru etiketlerle ekleniyor. Yazıya en uygun resimler de seçilerek optimize ediliyor. Yani siz Moblobi ekibi ile çalıştığınızda hiçbir şeye dokunmadan sadece süreci izliyorsunuz. Moblobi İçerik Ajansını diğer içerik ajanlarından farklılaştıran ve güçlü olduğubir diğer konu da bu.

İçerik Yazdırmanın Maliyeti Ne?

Bu tamamen yazılan içeriğin kelime sayısına ve konunun zorluk derecesine bağlı. Örneğin aylık bazda markanız için bir blog açarak ve her gün belirli sayıda içerik ekleyerek birim başına içerik maliyetinizi çok düşürebiliyorsunuz.

Siz en iyisi içerik yazdırmayı düşünüyorsanız hemen bilgi(at)moblobi.com adresine bir mail atın. Hem tanışmış olalım hem de sizi daha fazla bilgilendirelim.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı