KÖŞE YAZARI OL!

Metin yazarlığı kariyerine Moblobi.com'da yazar olarak sende giriş yap!

Günümüzün popüler mesleklerinden editörlük yani metin yazarlığı kariyerine Moblobi.com’da yazar olarak sen de giriş yap.

Moblobi.com’da yazar ol. Sana özel oluşturacağımız köşende; teknoloji, sosyal medya, mobil uygulamalar, oyunlar, platformlar, yeni teknolojiler veya dijital dünya ile ilgili bildiğin şeyleri, aldığın yeni haberleri paylaş; metin yazarlığı ve editörlük kariyerine giriş yap.

Üstelik sana editöryel destek, arama motoru optimizasyonu (seo) desteği ve tanıtım desteği de sağlanıyor. Köşende yazdığın yazılar editör ekiplerimizce gözden geçiriliyor; arama motorlarına uyumlu hale getiriliyor ve yayınlanıyor. Ardından sosyal medya hesaplarımızdan ve üyesi olduğumuz Bundle gibi haber networklerinden paylaşılıyor Böylece dijitalde daha görünür olman sağlanıyor; kişisel tanıtımın destekleniyor.

Moblobi.com’da “yazar” olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsin:

  Dilersen “bilgi@moblobi.com” mail adresinden de bize ulaşabilirsin.

  Mevcut yazarlarımızın köşelerine göz atmak istersen buraya tıklayabilirsin.

  Etiketler
  Moblobi

  Moblobi

  Teknoloji ve sosyal medya hayatının vazgeçilmezi olduysa sen de yeni dünyaya hoşgeldin… Moblobi.com olarak yeni dünyayı sizin için çok daha basit ve anlaşılır hale getiriyoruz. Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı