Hakkımızda

Moblobi.com; teknoloji ve dijital dünyayı “anlaşılır” hale getiriyor!

Moblobi.com; teknoloji ve dijital dünyayı herkes için daha “anlaşılır” hale getiren bir içerik sitesidir. Teknik ve teorik bilgiden uzak; sadece fayda odaklı içerikler sunar. Teknoloji ve dijital dünyadaki gelişmeler, yenlikler, ürün, hizmet ve platformlar hakkında insanların günlük hayatlarına değen, kılavuz niteliğinde içerikler yayınlar.

Teknoloji ve dijital dünyada her geçen gün yeni platformlar, ürün ve hizmetler hayatımıza giriyor. Ancak pek çok kişi karmaşık ve zor bulduğu gerekçesiyle; bunları kavramakta zorlanıyor, hayatlarına almaktan çekiniyor ya da tam anlamıyla kullanamıyor. Moblobi.com; teknoloji ve dijital dünyayı karmaşık ve zor olma algısından kurtarır. Moblobi.com’a giren herkes ve her yaş grubundan insan, hayatına fayda sağlayacak teknolojik ve dijital gelişmelerden haberdar olur. Yeniliklerin farkına varır; güncelleme ve gelişmeleri nasıl uygulayacağını öğrenir. Teknoloji ve dijital dünya karmaşık ve zor olmaktan çıkar ve daha anlaşılır hale gelir.

Moblobi.com’da herkes yazar olabiliyor!

Moblobi.com’un özel içerik editörleri teknoloji ve dijital dünyada hakkında anlaşılır, özgün içerikler üretirken; bireyler ve kurumlar da platformda profiller açarak yazar olabiliyorlar. Yazarlar köşelerinde teknoloji ve dijital dünyada bildiklerini paylaşırken; onlara her yazıları için tanıtım, SEO ve editöryel destek sağlanıyor. Böylece bireyler Moblobi.com’da yazar olarak kendilerini tanıtabiliyor ve dijitalde daha görünür olabiliyor.

Moblobi.com’da kurumlar da özel profiller açabiliyor; teknoloji ve dijital odaklı ürün, hizmet, platformlarına yönelik kılavuzlar oluşturabiliyor, içerikler sunabiliyorlar. Formlar oluşturup, yeni bir satış kanalı yaratabiliyor. Moblobi.com, kurumlara köşelerinde içerik desteği de sağlıyor.

Teknoloji ve dijitalin anlaşılır hali” mottosuyla kurumsal hayatta 10 yılın üzerinde deneyimi 3 kişilik bir ekip tarafından kurulan Moblobi.com’da; binlerce içerik yayınlandı. Çok sayıda yazarı olan mecranın; derin bir içerik stoğu bulunuyor.

İçerik ve yazar ağı hızla büyüyor!

Organik olarak yüksek bir büyüme hızı yakalayan Moblobi.com; Türkiye’nin önemli teknoloji sitelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Gelen kullanıcının siteyi terk etmediği; sektör ortalamasının oldukça üzerinde sitede kaldığı; etkileşimi yüksek bir kullanıcı kitlesine sahip olan Moblobi’nin sosyal mecralarda da çok sayıda takipçisi bulunuyor.

Özel içeriklerini En.moblobi.com ingilizce sitesi ile dünyaya açan Moblobi.com; farklı dillerde içeriklerini sunarak globalde de büyümeye devam ediyor.

İTÜ Çekirdek girişimleri arasında bulunan Moblobi.com; 2018 ve 2019 yıllarında Bigbang’de yer aldı; Milliyet özel ödülüne layık görüldü. Moblobi.com’u @moblobi hesaplarından sosyal medyada takip edebilir; www.moblobi.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.Başa dön tuşu
Kapalı