Hakkımızda

Moblobi.com’a her gün tıklanır…

Yeni dünya insanının hoşuna gidecek içerikler her gün burada.

Moblobi.com’da herkes yazar olabiliyor!

Moblobi.com’un özel içerik editörleri özgün içerikler üretirken; bireyler ve kurumlar da platformda profiller açarak yazar olabiliyor. Yazarlar köşelerinde içeriklerini paylaşırken; onlara her yazıları için tanıtım, SEO ve editöryel destek sağlanıyor. Böylece bireyler Moblobi.com’da yazar olarak kendilerini tanıtabiliyor ve dijitalde daha görünür olabiliyor.

Moblobi.com’da kurumlar da özel profiller açabiliyor; ürün, hizmet, platformlarına yönelik kılavuzlar oluşturabiliyor, içerikler sunabiliyor. Formlar oluşturup, yeni bir satış kanalı yaratabiliyor. Moblobi.com, kurumlara blog yönetim desteği de sağlıyor.

İçerik ve yazar ağı hızla büyüyor!

Organik olarak yüksek bir büyüme hızı yakalayan Moblobi.com; Türkiye’nin önemli içerik sitelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Gelen kullanıcının siteyi terk etmediği; sektör ortalamasının oldukça üzerinde sitede kaldığı; etkileşimi yüksek bir kullanıcı kitlesine sahip olan Moblobi’nin sosyal mecralarda da çok sayıda takipçisi bulunuyor.

Bazı içeriklerini En.moblobi.com ingilizce sitesi ile dünyaya açan Moblobi.com; farklı dillerde içerikler sunarak globalde de büyümeye devam ediyor.

İTÜ Çekirdek girişimleri arasında bulunan Moblobi.com; 2018 ve 2019 yıllarında Big Bang’de yer aldı; Milliyet özel ödülüne layık görüldü. Moblobi.com’u @moblobi hesaplarından sosyal medyada takip edebilir; www.moblobi.com web sitesinden ziyaret edebilirsiniz.

Kendi websitenize içerik satın almak için de bilgi(at)moblobi.com dan iletişim kurabilirsiniz.Başa dön tuşu
Kapalı