Hakkımızda - Moblobi.comHakkımızda

Moblobi.com: “Teknoloji ve dijitalin anlaşılır hali”

Moblobi.com nedir?

Moblobi.com; teknoloji ve dijitali “herkesin anlayabileceği” özel içeriklerle anlatıp, farkındalık yaratan; teknoloji veya dijital ürün hizmet ve kanalları kullanmaya hazır tüketiciler yaratmayı amaçlayan bir teknoloji portalıdır.

Moblobi.com neler yapar?

Moblobi.com’da uzman editör ekibi ve çok sayıda yazar kendilerine ait köşelerde teknoloji ve dijital odaklı içerikler yazıyor. Bunun yanısıra; teknoloji ve dijital dünyada duyduklarını, bildiklerini veya deneyimini paylaşmak isteyen herkes hemen yazar olup, paylaşımda da bulunabiliyor.

Moblobi.com’un en önemli özelliği, içeriklerinde teknoloji ve dijital dünyayı teknik ve teorik bilgiden uzak, son tüketicinin faydası odağında yalın ve çok anlaşılır bir dille aktarıyor olması. Bu sayede bireyleri dijitalleştirirken; markalara da teknoloji ve dijital ürün, hizmet ve platformlarının farkında olan ve onları kullanmaya hazır son tüketiciler yaratıyor.

Moblobi.com Kimdir?

Moblobi, İTÜ Arı Teknokent’te İTÜ Çekirdek’in seçtiği girişimler arasına yer alıyor. Konusunda uzman ve 10 yılın üzerinde deneyimli bir ekip tarafından yönetiliyor.

Moblobi.com‘da bu güne kadar 2500’ün üzerinde haber ve 200’ün üzerinde röportaj yayınlandı. Son 3 ayda trafiğini 8 kat büyüten Moblobi, yazar ağını da arttırıyor. 20’ye yakın yazarı bulunan mecranın, farklı sosyal medya platformlarında toplamda 30.000’den fazla takipçisi bulunuyor.

Bugüne kadar 250’ye yakın marka ile pek çok işbirliği modelinde birliktelik yapmış olan Moblobi.com ayrıca teknoloji ve dijital dünyaya; bu dünyadaki ürün, hizmet ve platformlara yönelik deneyim ve farkındalık çalışmaları ile etkinlikler de gerçekleştiriyor. Bu güne kadar farklı ölçeklerde 10’un üzerinde etkinlik gerçekleştirmiş, 1000’in üzerinde katılımcı ağırlamıştır. Bu çalışmaları ile de teknoloji ve dijitale yönelik farkındalık ve deneyim yaratarak; tüketicilerin bu ürün, hizmet ve kanallarla tanışmasını, anlamasını ve kullanmasını sağlamıştır.

Moblobi.com, aynı zamanda İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği) üyesidir. İnternet Yayıncıları Derneği’nin üyelerini, internet haber sitelerinin temsilcileri, ülkenin birçok bölgesindeki yerel gazeteler ve basın kuruluşlarının temsilcileri oluşturmaktadır.

            

Moblobi ile Tanışmaya Bekleriz!

Bireyler sizi şöyle alalım…

  • Moblobi.com‘da teknoloji ve dijitali bilenler bilmeyenlere anlatıyor. Teknoloji, dijital dünya, mobil uygulamalar, oyunlar, sosyal medya, web siteleri, platfomlar… yani… teknoloji ve dijital dünyadaki haberler, duyduklarınız, bildikleriniz ya da bu dünyada paylaşmaya değer gördüğünüz her şeyi size özel açacağımız köşelerde anlatabilir, kendinizi ekosisteme tanıtabilirsiniz. Moblobi.com‘da yazar olmak çok kolay! Detaylar ve başvuru için BURAYA tıklayabilirsiniz.
  • Teknoloji ve dijitali deneyimlemeyi ve görüşlerimi paylaşmayı severim derseniz sizi aynı zamanda “Dijital ve Teknoloji Deneyim Kulübü”müze de bekleriz. Detaylar ve başvuru için BURAYA tıklayabilirsiniz.
  • Moblobi.com ekibi her geçen gün büyüyor. Stajyer olmak isterseniz bilgi@moblobi.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sevgili öğrenci arkadaşlar bu arada üniversitelerde temsilcimiz olmaya da bekleriz. Bize aynı mail adresinden ulaşarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu arada sosyal medya hesaplarımızdan @moblobi olarak takip etmeyi ve anasayfamızdan ebülten’imize kayıt olmayı da unutmayın!

Markalar sizi şöyle alalım…

Moblobi.com’da tüm markalar, tıpkı köşe yazarlarımız gibi logoları ve tanıtım metinleri ile kendi köşelerini açabilirler. Moblobi.com‘da marka köşenizi hemen oluşturmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Moblobi.com‘da haber, içerik veya röportaj yayınlamak, reklam yapmak, deneyim veya farkındalık etkinlikleri gerçekleştirmek ya da içerik işbirlikleri için BURAYA tıklayarak form doldurabilir ya da bilgi@moblobi.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.