Hakkımızda

Moblobi.com olarak “Teknoloji ve dijitalin anlaşılır hali…” mottosundan hareketle; herkes için ve herkesin anlayabileceği dilde teknoloji ve dijital dünyadaki haber ve yenilikleri web sitemizde paylaşır; düzenlediğimiz etkinliklerimiz ile dijital ve teknoloji dünyasını deneyimletiriz.

Mobil uygulama, oyun ve sosyal medya dünyası, yeni teknolojiler, dijitalde yapılan işleri, girişimcilik dünyasından son haberleri herkesin anlayabileceği dilde yazar ve paylaşırız.  Moblobi.com olarak pek çok marka ile keyifli röportajlar yaparız. (Gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Moblobi.com olarak teknoloji ve dijital dünyayı deneyimlemek adına, çok sayıda farklı ölçekte etkinlik de düzenleriz… Oldukça ilgi gören ve 2 gün süren etkinliğimiz Mobile Technology Summit için buraya tıklayabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz ve sponsor/destek olduğumuz tüm etkinliklere ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Moblobi.com olarak İTÜ Çekirdek ‘in seçtiği girişimler arasındayız. Daha önce BaşakşehirLivingLab projeleri arasında yer aldık. Kadir Has Üniversitesi GİLT Akademi paydaşları arasındayız ve aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP partneriyiz.

Moblobi.com olarak haberinizi yayınlamak, röportaj yapmak ya da birlikte etkinlik düzenlemek veya yazar olmak için bilgi@moblobi.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus sosyal medya hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan Moblobi.com’u takip edebilirsiniz.