Sosyal Medyada Paylaşım Yaparak Para Kazan!

Moblobi.com'da yer alan içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak para kazanabilirsiniz. Haberimizde...

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji bloglarından Moblobi.com artık takipçilerine de gelir imkanı yaratıyor. Siz değerli Moblobi.com takipçileri eğer sosyal medya hesabınızdaki takipçi sayınız ve etkileşim oranlarınıza güveniyorsanız hemen “Lobici” olabilirsiniz.

Lobici olarak; Moblobi.com’daki içeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir; para kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise çok basit:

1-  Başvuruda bulunmak için hemen aşağıdaki formu doldurun.

2-  Sosyal medya hesabınızı inceleyelim. Eğer hesabınız tarafımızca uygun görülürse; her hafta paylaşmanız gereken linkleri size gönderelim.

3-  Paylaşımlarınız sonrası ay sonlarında sosyal medya hesabınızdan sitemize gelen toplam trafiğe bağlı olarak ödemenizi hemen hesabınıza yatıralım.

Başvuru Formu:

  Adınız ve Soyadınız:

  E-Postanız:

  Telefon:

  Facebook Hesabınız (Varsa linkini belirtin):

  Instagram Hesabınız (Varsa linkini belirtin):

  Twitter Hesabınız (Varsa linkini belirtin):

  Güvenlik Sorusu:


  Sıkça sorulanlar:

  • Soru: Lobici nedir? Kimler Lobici olabilir?

  Cevap: Lobici; Moblobi.com’u sosyal medyada takip eden ve Moblobi.com haberlerini kendi sosyal medya hesaplarında paylaşarak para kazanan kişidir. Sosyal medyada takipçi sayısı ve etkileşim oranına güvenen herkes “lobici” olabilir. Bunun için başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

  • Soru: Paylaşımlarımdan gelen trafik ve gelir nasıl hesaplanıyor?

  Cevap: Kullandığımız birçok farklı araç ve algoritma ile bunu ölçüyoruz. Farklı cihazlardan gelen kişi başı trafiği esas alıyoruz. Geliri arttırma amaçlı, aynı cihazdan arkadaşlarınıza defalarca tıklatmak, botlar kullanmak ve bunun gibi etik olmayan anormal davranışları hemen anlıyoruz ve sizinle çalışmamızı sonlandırıyoruz. Gelir arttırma amaçlı bu tip etik ve kural dışı yöntemlere başvuranlar hakkında hukuki yollara başvurulacağını da özellikle belirtelim.

  • Soru: Hangi sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz?

  Cevap: Facebook Ana Sayfanız, Facebook Gruplar, Twitter ve Instagram Hikayeler kanalı ile paylaşımlar yapılabilir.

  • Soru: Aylık ne kadar kazanabilirim?

  Cevap: Bu tamamen paylaştığınız içeriğin ne kadar farklı kişilerce tıklandığına bağlı. Ne kadar farklı arkadaşınız ilgili linke tıklarsa o kadar fazla kazanıyorsunuz. Bu nedenle aylık kazancınız 10-20 TL de olabilir, 1000-1500 TL de olabilir. Bunu sahip olduğunuz kitle ve etkileşim oranınız belirleyecektir.

  Moblobi.com hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

  Etiketler
  Moblobi

  Moblobi

  Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı