Uluslararası Üne Sahip Firmalar Biraraya Geliyor!

Moblobi.com olarak medya sponsorları arasında yer aldığımız Malzeme Günleri ’20 etkinliği; 2-3 Mart 2020 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşiyor olacak. Malzeme Bilimleri Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik, sektörün öncü firmaları ve önemli isimlerini ağırlayacak. Peki etkinlikte neler olacak, kimler katılacak? İşte etkinlik ile ilgili tüm detaylar…

Malzeme Günleri ’20 Nedir? Neler Olacak?

Malzeme Günleri’20 etkinliği Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor olacak. Bizim de Moblobi.com olarak Medya Sponsoru olduğumuz etkinliği, Malzeme Bilimleri Kulübü düzenliyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü, aktif geçen yedi dönemi geride bırakmış bulunuyor. Vizyonu, misyonu ve disiplinler arası çalışma prensibi ile 2019 – 2020 eğitim öğretim yılında da çalışmalarına tüm enerjisiyle devam ediyor. Kulübün aynı zamanda geniş bir üye portföyü de bulunuyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü, gelenekselleşen Malzeme Günleri ’20 etkinliğinin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştiriyor olacak.

Geleneksel hale gelen Malzeme Günleri etkinliğinde uluslararası üne sahip olan birçok firma yer alacak. Ayrıca etkinlikte, önemli konuşmacılar ve pek çok insan kaynakları birimleri de katılımcılarla buluşacak. Etkinlik katılımcıları aynı zamanda, dünyaca ünlü markalardan temsilcilerle de birebir konuşma fırsatı yakalayabilecekler. Özellikle kariyer basamaklarını hızla tırmanan öğrenciler ve profesyoneller etkinlikteki birebir görüşmeler sayesinde, kafalarındaki pek çok soruya cevap bulabilecekler.

Etkinliğe nasıl katılabilirsiniz?

Moblobi.com olarak Medya Sponsoru olduğumuz Malzeme Günleri ’20 etkinliği 2 – 3 Mart 2020 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etkinliğe katılım herkese açık, ancak kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak isteyenler ise “http://bit.ly/MG20_kayıt_formu” linkini tıklayarak kayıt formunu doldurabilirler. Etkinliğin ücretsiz ve sertifikalı olduğunu da hemen belirtelim.

Etiketler
Moblobi

Moblobi

Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı