Reklam ve Pazarlama Dünyası Buluşuyor!

Moblobi.com olarak medya destekçileri arasında yer aldığımız Reklam ve Pazarlama Zirvesi ’20, 3 Mart Salı günü Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor olacak. Zirve’nin bu seneki sloganı ise: “Rule the Future!”…

Geleneksel hale gelen Reklam ve Pazarlama Zirvesi, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından düzenleniyor. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü, Türkiye’nin ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Belgesi’ne olan sahip öğrenci kulübü ünvanını taşıyor.

Reklam ve Pazarlama Zirvesi’nde (RPZ’20) neler olacak?

Zirve’de bu yıl yeni nesil pazarlama trendleri, firmaların pazarlama stratejileri, pazarlama ve reklamcılık dünyasının geleceği gibi pek çok konu ele alınacak. Moblobi.com olarak bizim de bu yıl medya destekçileri arasında yer aldığımız Reklam ve Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki sponsorları arasında Redbull, Danone, Morhipo, So Chic, Tada, Pınar, Redeer, Sek, Fujifilm Instax, Shake Shack, Gittigidiyor, Indomie, Pernigotti yer alıyor. Ayrıca zirvede; İstanbul Moda Akademisi, Şenay Akın Earrings, Cactuslab gibi birçok isim tarafından eğlenceli workshoplar da fuaye alanında katılımcılarla buluşacak. Reklam ve Pazarlama Zirvesi’20 de bu yıl yer alması kesinleşen konuşmacılar ise şöyle:

  • Ömer Barbaros Yiş – Turkcell CMO
  • Büşra Miray Müftüoğlu – Koton Pazarlama ve Görsel İletişim Müdürü
  • İlkay Gürpınar – TBWA CCO
  • Betül Selcen Özer – Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü
  • Yavuz Feyzioğlu – Danone Sütlü Ürünler Pazarlama Direktörü
  • Zeynep Sungu – Nestle Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü
  • Ozan Özüm Özbey – Alametifarika Kreatif Direktörü
  • Ahmet Terzioğlu – 4129 Grey Kreatif Direktörü
  • Pemra Ataç Açıktan – Rabarba Kreatif Direktörü
  • İrem Tüzünalper – Extra Loyalty Solutions CEO & Kurucu Ortağı

Reklam ve Pazarlama Zirvesi’ne (RPZ’20) nasıl katılabilirsiniz?

Reklam ve Pazarlama Zirvesi’20 bu sene “Rule the Future!” sloganıyla katılımak isteyen herkesi bekliyor. Zirve katılımcılarının, etkinlik sonunda Reklam ve Pazarlama Zirvesi’20 Katılım Sertifikası almaya hak kazanacaklarını da hemen belirtelim. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından z düzenlenen ve Moblobi.com olarak bizim de bu yıl medya destekçisi olduğumuz Zirve, 3 Mart Salı günü Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde 09:30-16:00 saatleri arasında gerçekleşiyor olacak.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.rpzistanbul.com linkine tıklayabilir; Reklam ve Pazarlama Zirvesi biletleri için Biletino’yu ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Moblobi

Moblobi

Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı