iPhone’a Müzik İndirmenin 2 Kolay Yolu!

Bilgisayarınız olmadan veya iTunes kullanmadan da iPhone cihazlarınıza müzik indirmeniz mümkün. 2 pratik iPhone müzik atma ipucu haberimizde...

iPhone cihazlar genellikle kullanıcılarını pek çok özelliği ile memnun ederken; ücretsiz bir şekilde müzik yüklenememesi kullanıcıların en zorlandığı noktalardan biri. Peki iPhone’a müzik nasıl atılır? iPhone cihaz sahipleri için iphone müzik atma ipuçları, haberimizde…

Bilgisayarınız olmadan iPhone müzik atma nasıl yapılır?

iPhone’a ücretsiz bir şekilde müzik indirebilmek için kullanıcıların farklı yöntemlere başvurabiliyor. Sıklıkla bilgisayarlarından iPhone’a müzik atma işlemini gerçekleştiriyorlar. Ancak bilgisayar kullanmadan da iphone müzik atma işlemini gerçekleştirmek mümkün. Bilgisayar kullanmadan iPhone müzik yüklemenin 2 pratik yolu şöyle:

iphone muzik atma ipuclari moblobi

1- Youtube üzerinden iPhone’a müzik atma

İPhone’a ücretsiz müzik indirmenin ilk yolu YouTube kullanmak. Youtube’dan iphone’a müzik atma isterseniz yapmanız gerekenler ise şunlar:

 • İlk önce indirmek istediğiniz şarkının linkini bulmanız gerekiyor. Bunun için YouTube’a girerek, istediğiniz şarkının videosunu açın. Videonun üst kısmında bulunan “ok” işaretine dokunun. Karşınıza çıkan ekranda “kopyala” yazısına tıkladığınızda işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.
 • Daha sonra cihazınıza “Documents 6” uygulamasını indirin. Bu uygulamayı indirmemizin amacı farklı bir tarayıcı kullanmamız gerekiyor olması. Hemen hatırlatalım, Apple Safari üzerinden ücretsiz müzik indirme işlemine izin vermiyordu.
 • Uygulamayı indirme işlemini tamamladıktan sonra; sözkonusu uygulamaya giriş yapın. Ardından da sağ alt köşede bulunan “mavi pusula” simgesine basın.
 • “Go to this adress” bölümüne “convert to mp3” ifadesini yazın. Ardında da karşınıza çıkanlar arasından ilk siteyi seçin.
 • Daha sonra adres kısmına indirmek istediğiniz şarkının linkini ekleyin. Çıkan ekrana “download” yazısına basın ve ardından “Done” butonuna tıklayın.

2- Müzik indirme uygulaması ile iphone’a müzik atma

İPhone’a müzik indirmenin bir başka yolu ise müzik indirme uygulaması kullanmak. Bunun için yapmanız gerekenler şöyle:

iphone muzik atma kolay yolu moblobi

 • İlk adım olarak AppStore’dan Xender uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra indirdiğiniz uygulamaya girerek sağ alttaki simgeye basıp web tarayıcısını açın.
 • Üstte bulunan adres kısmına MusicPleeer.com adresini yazın.
 • Arama yerine indirmek istediğiniz herhangi bir şarkının adını hatta şarkıcının adını da yazabilirsiniz.
 • Arama sonucu karşınıza çıkan listede istediğiniz şarkıyı seçerek sayfa açıldığında “Download” a tıklayın. İşlem tamamlanmış olacak.
 • İndirdiğiniz mp3’yi görüntülemek için ise; sağ alt köşedeki “indirilenler” klasörüne göz atabilirsiniz. Hemen belirtelim ki indirdiğiniz şarkıyı çevrimdışı olarak da dinleyebilirsiniz.

Bu farklı yöntemleri kullanarak iTunes haricinde de iPhone cihazınıza müzik indirebilirsiniz. Ancak şunu özellikle belirtelim: Bu tip 3.parti yani halihazırda markanın kendisinin geliştirmemiş olduğu uygulamaları kullanırken ve cihazınıza bir yükleme yaparken mutlaka dikkatli olun. Çünkü hem uygulamalar hem de uygulamalar aracılığı ile yüklenen dosyalarda bazı zararlı yazılımlar olabiliyor. Bu sebeple güvenliğinden emin olmadığınız işlemleri ve uygulama yüklemelerini asla yapmayın.

Peki siz iphone müzik yükleme için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? iPhone’a müzik atmak için hangi yöntemleri uyguluyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

 • iPhone’a iTunes ile Nasıl Müzik Atılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
 • Youtube Akıllı İndirmeler ile Nasıl Müzik İndirilir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
 • Bilgisayardan iPhone’a Nasıl Müzik Atılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Songül Dursunova

Songül Dursunova

Merhaba, ben Songül. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencisiyim. Bolca hayal kurup hayallerini hedeflere, hedeflerini de gerçeğe dönüştürme çabasında olan biriyim. Gezmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi ve bunları insanlarla paylaşmayı severim. Eğer siz de yeni bilgiler edinmeye meraklıysanız Moblobi.com da takpte kalın. https://moblobi.com/author/songul-dursunova


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı