Çocuklar için Alınabilecek 5 Uçan Kaykay!

Çocuklar için renkli ışıkları ve yarattığı heyecan ile günümüz dünyasında çok popüler olan ilginç 5 uçan kaykay, haberimizde...

Günümüz çocuklarının en büyük eğlencelerinden birisi hoverboard yani uçan kaykay. Çocukların enerjilerini atması sağlayan bu kaykaylar aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlıyor. İki tekerlekli kaykaylar, vücut ağırlığınızı öne ve geriye vererek hareket ettiriliyor. Ancak kaliteli ve iyi bir hoverboard ararken motor, pil ömrü, yol tutuş ve diğer ayarlar gibi özelliklere göz atmak gerekli. Motor kaykayın hareket etmesi için, pil ömrü ise ne kadar süre kullanılabileceğini saptamak için oldukça önemli. Yol tutuş ise dengeli bir şekilde ilerlememizi sağlar. Diğer ayarlardan da çeşitli değişiklikler yapılabilir. Peki bütün bunları göz önüne alındığında çocuklar için alınabilecek en iyi uçan kaykaylar hangileri? İpuçları, haberimizde…

Çocuklar için en iyi 5 uçan kaykay

1- EverCross Hoverboard

Uçan kaykay alternatiflerinden biri olan EverCross Hoverboard, gelişmiş stabilizasyona sahip. Ön tekerlek 360 derece dönebiliyor. En zorlu dönüşlerde bile dengede kalmanıza olanak tanıyor. LED ışıklara, yanıp sönen tekerleklere ve Bluetooth özelliğine de sahip. Büyük tekerlekleri sayesinde yerden yüksekliğiniz artıyor. Bu da yolda, dengenizi bozabilecek diğer maddelerden daha az zarar görmenizi sağlıyor.

2- Gyroor Warrior 8.5 Inch – All Terrain Off Road – Hoverboard

Adından da anlaşılacağı üzere 8.5 inçlik tekerleklere sahip. Sözkonusu kaykay, kendi kendini dengeleme özelliği sayesinde daha önceden hiç uçan kaykaya binmeyen insanın bile kolayca alışabileceği bir araç. Büyük tekerleklerinin bir diğer avantajı ise; çimli, çakıllı alanlarda veya düz olmayan yüzeylerde bu kaykayın üstünde kalmanın oldukça kolay olması.

ucan kaykay hoverboard moblobi

3- Tomoloo Music-Rhythmed Hoverboard

Bu kaykaydaki RGB aydınlatma sistemi çocukların oldukça ilgisini çekiyor. Bluetooth ile hoparlöre bağlanıp şarkı çalabiliyorsunuz. Şarkının ritmine göre ışıklar değişebiliyor. Uzun bir pil kullanım süresine sahip. Özellikle hiperaktif çocuklar için oldukça kullanışlı, işlevsel ve eğlenceli bir uçan kaykay modeli olduğu söylenebilir.

4- Uni-Sun Hoverboard

Uni-Sun adlı bu kaykayda kendini dengeleme sistemi bulunuyor. Ayrıca güçlü dış iskeleti sayesinde  nesnelere çarpma veya düşme konusunda endişelenmenize sıfıra indiriyor. Yine çocukların ilgisini çeken LED ışıklara sahip bir model.

5- Gyroshoes Off-Road Hoverboard

Sağlam lastikleri sayesinde birçok mekanda güvenli bir şekilde seyahat etmenize olanak tanıyan bu kaykay 220 kiloya kadar ağırlık kaldırabiliyor. Tek bir şarj ile kilometrelerce yolculuk imkanı sunan bu uçan kaykay sadece çocukların değil yetişkinlerinde ilgisini çekiyor.

Peki siz uçan kaykay deneyimlediniz mi? Sizce çocuklar veya büyüklerin kullanabileceği diğer alternatifler neler olabilir? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • “Akıllı Arabalar Hakkındaki 5 Önemli Gerçek!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Çocuklara Kendi Akıllı Cihazları Kaç Yaşında Alınmalı?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Fatih Korkmaz

Fatih Korkmaz

Sanat, teknoloji, tasarım, müzik, sinema, arkeoloji ve felsefenin günümüz teknolojine dair izleri… Moblobi.com'daki köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı