Satın Alabileceğiniz 10 İlginç Telefon Aksesuarı!

Telefon kullanımınızı çok daha keyifli hale getiren ve hayatınızı kolaylaştıran 10 ilginç telefon aksesuarı, haberimizde...

Akıllı telefonlarımız geliştikçe telefon aksesuarı seçenek ve alternatifleri de artıyor. Hatta bazı aksesuarlar telefon kullanımını daha kolay ve keyifli hale getiriyor. Tüm akıllı telefonlara uygun olarak tasarlanmış 10 ilginç telefon aksesuarı; haberimizde…

Hayatınızı kolaylaştıracak 10 ilginç telefon aksesuarı:

Dijital dünya düzeniyle beraber neredeyse tüm işlerimizi telefona bağlı biçimde gerçekleştirmeye başladık. Hayatımızın her alanına dahil olan akıllı telefonların işletim sistemleri, görünümleri ve özellikleri geliştikçe de birbirinden farklı telefon aksesuarları da tasarlanıyor. Bunları pek çoğu telefonlara ve günlük aktivitelerimize işlevsellik kazandırıyor. İşte en ilginç telefon aksesuarları:

1- Akıllı Telefon Tutucu

Yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımız için kullanabileceğiniz ilginç aksesuarlardan biri akıllı telefon tutucu. Bu konuda tercih edilen alternatiflerden biri ise MagMount Qi. Bu kablosuz şarj yüzeyi özelliğine sahip manyetik tutucu, telefona takıldığı zaman telefon pilini şarj edebiliyor. Yani telefon kabloya takılmadan tutucuya takıldığında şarj olmaya başlıyor. Hatta telefonu ısınmaya karşı koruyor, hızlı şarj ediyor.

2- Cep Telefonu Adaptör Yuvası Uyumlu Dürbün

Telefon aksesuarı seçenekleri arasında en ilginç olanlardan biri de kuşkusuz ki bir dürbün. Goksy cep telefonu adaptörü, dürbün özelliği akıllı telefonlar ve optiklere uygun olarak tasarlanmış. Dürbün hafif bir mekanizmaya sahip aynı zamanda dayanıklı bir metalden elde edilmiş.

3- Bluetooth Kamera Deklanşör Uzaktan Kumandası

Bluetooth kamera deklanşör uzaktan kumandası olan CamKix, dahili bluetooth özelliğiyle eller serbest şekilde fotoğraf çekilmeyi sağlıyor. Kamera denklanşörü de uzaktan kumandalı tasarlanmış. Bu kumanda Bluetooth aracılığıyla kullanılabiliyor.

telefon aksesuari moblobi

4- Katlanabilir Cep Telefonu Standı

Moft X adlı ilginç stand, akıllı telefonlar için 5mm incelikte tasarlanmış bir telefon aksesuarı. 3 adet kartlığa sahip stand sayesinde telefon farklı açılarda ayarlanabiliyor. İş yaparken ellerinizle telefon tutmanıza gerek kalmıyor.

5- Zoom Mikroskop

Akıllı telefon lensinden 800 kat daha fazla büyütebilen bir mikroskop tasarlanmış. 800Xadlı bu zoom mikroskop, 1.5 gram ağırlığa sahip ve telefona takılarak en küçük parçayı bile görmeyi mümkün hale getiriyor.

6- Cep Projektörü

Prima 1080P, taşınabilir bir projektör ve 1080P Full HD projeksiyon görüntüleme özelliğine sahip bir telefon aksesuarı. Prima 188 gram ağırlığında, 3 saat pil ömrü ve düşük ışıklı ortamlarda bile kullanılabiliyor.

7- Bluetooth Hoparlörler

Ampulla MiniS adlı telefon aksesuarı aslında bir bisiklet hoparlörü. Bu hoparlörün her yerde kullanabilir ve yapıştırılabilir manyetik kol bantları bulunuyor. Bluetooth hoparlör; 8 saat pil ömrü, dahili mikrofon ve iyi bir ses kalitesine sahip.

8- WonderCube

WonderCube Pro, anahtarlık şeklinde tasarlanmış Apple ve Android’e uyumlu bir telefon aksesuarı. Şarj cihazı, dahili hafıza, telefon standı, veri kabloları, kart okuyucu özelliğine sahip.

9- Telefon Tutucu

IMStick akıllı telefon aksesuarı, esnek kablolarla tasarlanmış bir telefon tutucu. Tutucu, monte sabitleneceği yere göre şekil değiştirebiliyor. Telefon aksesuarı manyetik bağlantılara sahip olduğundan manyetik yüzeylerde de sabitlenebiliyor.

10- Powerbank

Omni 20 Powerbank adlı, birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilen yüksek güç girişi sağlıyor. Dizüstü bilgisayarları, araba şarjı, tablet için de kullanılabiliyor. Kendi pili 3 saatte şarj oluyor. Taşınabilir telefon aksesuarı AC, DC, USB-C kablosuz şarj özelliğiyle tasarlanmış.

Peki sizin kullandığınız telefon aksesuarları hangileri? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • AirPods Kullananların İşine Yarayacak 10 İpucu!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Dizüstü Bilgisayar Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • iPad’inizin Şarj Sorununun Çözümü için 8 İpucu!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Busenaz Mutlu

Busenaz Mutlu

Merhaba! Ben Busenaz, Sosyoloji alanında lisans eğitimimi tamamladım. Dijitali anlaşılır bir hale getirmek adına Moblobi’de yazılar yazıyorum. Moblobi’de yazılarımı disiplinlerarası bilgi birikiminden yararlanarak hazırlamaya gayret ediyorum. Yazılarımı incelemeniz için sizleri köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı