Android Kullananlar için 10 Popüler Uygulama!

Birçok uygulamanın yer aldığı Google Play Store’da hangi uygulamayı kullanacağı konusunda emin olamayanlar için; en iyi Android uygulamaları, haberimizde…

Her geçen gün hayatımızı kolaylaştıran bir mobil uygulama daha çıkıyor. Bu uygulamaların bazıları iOS ve Android kullanıcılarının tümü tarafından indirilebilirken; bazıları ise sadece belli platformlara özel olabiliyor. Android kullanıcıları bu uygulamalara, Google Play Store üzerindeki kategoriler aracılığı ile erişilebiliyorlar. Birçok uygulamanın yer aldığı Play Store’da hangi uygulamayı kullanacağı konusunda emin olamayanlar için; en iyi Android uygulamaları haberimizde…

“Hangi uygulamayı yüklesem” diye düşünenler için en iyi Android uygulamaları

1- Glitch Lab

Glitch Lab, fotoğraflarınıza rahatlıkla Glitch efekti ve Retro efekt uygulayabileceğiniz bir uygulama. İçerisinde 100’den fazla efekt bulunmakla beraber, hepsini kişiselleştirebilirsiniz de. Glitch Lab ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz.

2- Tattoodo

Tatoodo, içerisinde birçok tasarımcının dövme sanatçısının dövmelerini yayınladığı bir uygulama. Uygulama üzerinde istediğiniz tarzı filtreleyebileceğiniz gibi aynı zamanda sanatçıları takip ederek onların en son yaptıkları işlere de ulaşabilirsiniz ve bu tasarımları telefonunuza kaydedebilirsiniz. Kendi dövmelerinizi de bu uygulama üzerinden diğer insanların görüp fikir alabilmesi için paylaşabilirsiniz isterseniz.

3- Zedge

Zedge uygulaması üzerinde telefonunuz için istediğiniz duvar kağıtlarını, zil seslerini rahatlıkla telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama.

4- TickTick

TickTick bir hatırlatıcı uygulama. Yapmanız gereken işleri ve görevleri rahatlıkla TickTick’e kaydedip sizin için hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Uygulamayı güzel kılan şeylerden biri ise bu görevleri iş arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşarak verimliliğinizi arttırabilmeniz ve işlerinizi birlikte daha çabuk bitirebilmenizi sağlaması.

en iyi android uygulamalari listesi moblobi

5- Google Cihazımı Bul

Cihazınızı kaybetmeniz durumunda “Google Cihazımı Bul” uygulamasından yardım alabilirsiniz. Uygulama içerisinden cihazınızı bulana kadar telefonunuzu kilitleyebilir, mevcut konumunu görebilir eğer göremediğiniz bir alandaysa cihazınız sessizde olsa bile son ses çalmasını sağlayabilirsiniz.

6- Hayat Eve Sığar

Hayat Eve Sığar” uygulaması 2020 yılında hayatımızı değiştiren Koronavirüs için bir önlem uygulaması. Uygulama sayesinde verdiğiniz bilgilere göre nasıl önlemler almanızı öğrenebilirsiniz, yaşadığınız yerin risk bölgesi altında olup olmadığını görebilir aynı zamanda ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz (market, eczane, hastane, vb.) yerlerin adreslerini görebilirsiniz.

7- Trendyol

Trendyol uygulaması ile evden alışveriş yapabilirsiniz. Her güne özel ayrı bir kampanyaları bulunuyor. Uygulama üzerinden size özel kuponlar kazanabilir, favorilere eklediğiniz bir ürünün fiyatı düştüğünde size bildirim gelebilir.

8- e-Nabız

e-Nabız uygulamasına E-Devlet’ten giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden daha önce gittiğiniz randevularınızı, size konulan teşhisleri, yazılan reçeteleri, test sonuçlarınızı, çekimi yapılmış tıbbi görüntülere ulaşabilirsiniz.

9- Nike Training Club

Uygulamanın içinde bulunan dersler sayesinde ev içinde ister ekipmanlı ister ekipmansız bir şekilde sporunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Kendinize uygun planı oluşturduktan sonra planınız dahilindeki süreç ile eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

10- Tiktok

Tiktok içerisinde videonuzu çekip onu kendi özel efektlerinizle kurguladıktan sonra tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Tiktok ülkemizde hala yadırganan bir uygulama olarak gözükmesine rağmen istatistiklerine baktığımızda büyük bir kitlenin Tiktok’u indirdiğini ve kullandığını görüyoruz.

Peki siz Android uygulamaları arasında en çok hangilerini kullanıyorsunuz? Sizce en iyi android uygulamaları hangileri? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Kaybolan Android Telefon Nasıl Bulunur?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Uygulamaların Sizi Gözetlediğini Nasıl Anlarsınız?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Tüm Zamanların En Çok Sevilen 8 Android Oyunu!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Kadri Aydın

Kadri Aydın

Merhaba, ben Kadri. Tiyatroyla, uzayla, oyunlarla ve teknoloji ile ilgilenen bir “Reklamcılık” mezunuyum. Umarım bu maceramızdaki yazılardan memnun kalırsınız. Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı