Instagram Takipçilerinizi Arttırmak İçin Kullanabileceğiniz 3 Uygulama!

Instagram takipçi sayınızı arttırmak ve hesabınızı büyütmek için faydalanabileceğiniz uygulamalar, haberimizde...

Pek çok Instagram kullanıcısı Instagram’da yüksek takipçi sayısına ulaşamayacağını, bunun için doğru zamanın geçtiğini düşünüyor. Fakat kullanıcılar etkili bir yol izledikleri takdirde Instagram takipçi sayılarını artırabilirler. Bu arada instagram hesabı büyütmek için takipçi satın almak kesinlikle doğru bir yöntem değil. Birkaç uygulamadan faydalanarak ücretsiz bir şekilde organik bir büyüme elde edebilirsiniz. Peki instagram hesabını büyütmek ve instagram takipçi sayınızı arttırmak için kullanabileceğiniz uygulamalar hangileri? Haberimizde…

Instagram takipçi sayınızı arttırmak için kullanabileceğiniz 3 uygulama:

Popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram’dan para kazanan kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar yüksek takipçiye ulaştıktan sonra çeşitli markalarla işbirliği yaparak kazanç sağlıyor. Ama bu duruma gelene kadar instagram takipçi sayısını organik olarak artırmak hiç kolay değil. Hatta Instagram pazarlama işiyle uğraşan, instagram hesabını büyütmek için danışmanlık veren ajanslardan yardım alanlar da var. Fakat birinden yardım almadan ve para ödemeden de bazı uygulamaları kullanarak Instagram hesabınızı büyütebilirsiniz. instagram takipçi arttırma da size yardımcı olacak uygulamalar da var. İşte bunlardan 3 tanesi…

1- VSCO

VSCO uygulaması Android ve iOS işletim sistemleri için bir video ve resim düzenleme uygulaması. Milyonlarca Instagram kullanıcısı profillerinde paylaşacakları fotoğrafları düzenlemek için VSCO ’da mevcut olan düzenleme araçlarını ve filtreleri kullanıyorlar. VSCO ’de filtreler dışında eğer tercih ederseniz fotoğraflarınıza ince ayar da yapabiliyorsunuz.

VSCO uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Uygulamayı indirdiğinizde öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üyeliğiniz 7 günlük ücretsiz deneme süreciyle başlıyor. Deneme sürecinin sonunda kullanıcıdan yıllık abonelik ücreti tahsil edildiği bilgisini de paylaşalım.

2- Hootsuite

Sosyal medya yönetimi için en çok kullanılan araçlardan biri Hootsuite. Uygulama instagram hesap yönetimini destekliyor. Yorumları yanıtlıyor, yayınları planlıyor ve en önemlisi hesabınıza dair ayrıntıları analiz ediyor. Kitlenin beklentilerini öğrendiğiniz sürece hesabınızı bu uygulama üzerinden şekillendirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek ücretsiz fakat uygulama içi satın alımlar mevcut. Hootsuite Pro üyelik 40 TL’den başlıyor ve üyelik fiyatları 1.800 TL’ye kadar çıkabiliyor.

3- io

Gleam.io uygulaması, profilinizde gerçekleştireceğiniz yarışmaları, çekilişleri düzenleyen bir mobil uygulama. Gleam.io çekiliş için katılımcıları kaydediyor; kazananları rastgele seçiyor ve onlarla iletişime geçmenizi sağlıyor. Ayrıca e posta aboneliği oluşturmanıza da yardımcı oluyor.

Bu araçlar sayesinde Instagram ‘da hesabınızın görünürlüğünü arttırmak çok daha kolay hale gelebilir. Ancak hemen şunu da belirtelim instagram takipçilerinizi veya  instagram beğeni sayınızı arttırmak için kesinlikle instagramda takipçi satın alma işlemini yapmamalısınız. Çünkü bu yöntem ile sayfanıza gelen takipçiler sizi takip etmek isteyen kişiler olmadığı için etkileşim almanız neredeyse imkansız.

Peki siz instagram takipçi arttırma için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? instagram hesabını büyütmek için neler yapıyorsunuz? Yorum kısmından paylaşınız.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Instagram’dan Para Kazanma Yolları!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Instagram Fotoğraflarınızı İlgi Çekici Hale Nasıl Getirebilirsiniz?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Nur Hayta

Nur Hayta

İstanbul Medipol Üniversitesi Reklamcılık 4. Sınıf öğrencisiyim. Merakımın getirdiği dürtü ile araştırmayı öğrenmeyi ilke edindim kendime. Sanat ve edebiyat ise hayatımın vazgeçilmezi. Hayatın tek bir işle uğraşmak için çok kısa olduğunu düşünüyorum ve yaşamımı olabildiğince keyifli çeşitli aktiviteler ile doldurmaya çalışıyorum. Moblobi.com da ki köşemi takip ederek teknoloji dünyasındaki gelişmeleri benimle beraber öğrenebilirsiniz. Köşemi takipte kalın! https://moblobi.com/author/nur-hayta/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı