En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

Android telefonlar için günümüzde binlerce uygulama bulunmakta. Yazımızda, kullanıcı deneyimi ile memnun eden 7 ücretsiz android uygulamaları tavsiyesinde bulunacağız.

Dünyanın en çok kullanılan sistemlerinden biri olan Android işletim sistemi, kullanıcılarına milyonlarca mobil uygulama sunuyor. Google Play Store’da şu anda 3 milyonu aşkın uygulama bulunuyor ve bunların neredeyse %95’i ücretsiz olarak sunulmakta. Bu uygulamalar arasından seçmiş olduğumuz 7 ücretsiz uygulamaya göz atalım.

En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

1. Microsoft Outlook

Kişisel bilgi yöneticisi olan Microsoft Outlook; Gmail ve türevlerine alternatif olarak öne çıkıyor.

E-posta, takvim, kişiler, görevler gibi kişisel bilgilerin entegrasyonunu sağlayan mobil uygulama, deneyim açısından kullanıcıyı son derede memnun etmekte.

2. Google Files

İndirilenler, ses dosyaları ve videolar gibi dosyaları farklı kategorilerde Google Files, Android kullanıcılarının cihazlarında aradıkları dosyayı mümkün olan en kolay şekilde bulmalarını sağlayan uygulamaların başında geliyor.

Bununla birlikte dosyaları öne çıkarma gibi extra özellikleri ile de beğeni toplamakta.

3. SMS Organizer

Çok fazla mesaj alma eğiliminde olan kişilerin işini kolaylaştıracak bu android uygulama, özellikle istenmeyen promosyon teklifleri gibi mesajları ayırıyor. Microsoft’un sunduğu SMS Organizer, insanların tüm gün aldığı istenmeyen birçok metni verimli bir şekilde yönetme konusunda harika bir yardımcı olarak öne çıkıyor.

Android uygulaması olan SMS Organizer arayüzü, karanlık tema, akıllı sıralama, rezervasyonlar hakkında hatırlatıcılar, PNR durumu ve çok daha fazlası ile en çok indirilen android uygulamalar arasında.

4. Microsoft Swiftkey

Swiftkey, daha hızlı giriş için otomatik düzeltme ve hareketle yazma özelliklerine sahip bir mobil uygulama olarak öne çıkıyor.

Dahili GIF arama motoru ve çok çeşitli temaları olan mobil uygulama, yapay zeka ile kullanıcının yazmayı planladığı şeyi tahmin etmeyi de mümkün hale getiriyor. Genel olarak Swiftkey, yazma deneyimini geliştirecek Play Store’da bulunan temel ücretsiz Android uygulamalarından biri olarak biliniyor.

5. Evernote

En kullanışlı android uygulamalar arasında bulunan Evernote, günümüzün yoğun hayatında işleri organize etmek için ihtiyaç duyulan bir araçtır.

Evernote; metin, fotoğraf, ses, video, eskiz ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli formatlarda notlar almak için tasarlanmış. İş akışını kolaylaştırmak için tüm cihazlar arasında senkronize olan Evernote, ayrıca notlara hızlı erişim için de ana ekran widget’larına sahiptir.

6. PicsArt

PicsArt, Android için üretilen fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Fotoğrafları kişiselleştirmek için her türlü özelliği sunan PicsArt ayrıca uygulama içinde fotoğraf paylaşmak için de bir sosyal ağa sahip.

Başlıca özellikleri arasında; kolaj yapmak, fotoğraflar üzerine çizim yapmak, çerçeveler eklemek, çıkartmalar, ücretsiz kırpma, klonlama aracı, eğme, kaydırma, perspektif değiştirme aracı ve çok daha fazlası yer almakta. PicsArt, bazı uygulama içi satın alımlar ve görüntülü reklamlar ile ücretsiz olarak kullanılabilir.

7. Nova Launcher

Nova Launcher, telefon ekranında görüntülenen her türlü uygulama ve imgenin görünümünü değiştirmeye yardımcı olabilecek çok sayıda simge paketi barındırır.

Bu android uygulama ile ana ekranda bulunan fontlar, geçiş efektleri, klasör yapısı, menü yapısı ve aklınıza gelebilecek pek çok detay özelleştirilebiliyor.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Android Uygulaması!” okumak için buraya tıklayın
“Android İçin 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması!” okumak için buraya tıklayın.
“Android ve iOS’ta En Popüler Uygulamalar” okumak için buraya tıklayın.
“Android Kullananlar için 10 Popüler Uygulama!” okumak için buraya tıklayın.

“En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
İlayda Tokuçcu

İlayda Tokuçcu

Burada ilgimi çeken ve bende merak uyandıran konular hakkında yazıyorum. Teknolojinin hızına yetişmek ve güncel kalmak için Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı