PUBG Mobile Emulator Guide Bilgisayarınıza Nasıl Kurulur?

Gameloop oyun dağıtıcısı sayesinde PUBG mobile ve birçok oyun bilgisayar ile çalıştırılabiliyor. Siz de PUBG Mobile bilgisayardan oynamak istiyorsanız pc’de emülatör olarak kurulumunu gerçekleştirmeniz gereklidir. Peki, PUBG Mobile Emulator Guide bilgisayar ayarları nasıl yapılır?

PUBG Mobile Emulator Guide Bilgisayarınıza Nasıl Kurulur?

1. Gameloop’u İndirin

Eski ismi ile Tencent Gaming Buddy, Tencent Games’in anroid emülatörü olarak bilinir. Gameloop, PUBG mobile oyununun dağıtıcı hizmetini sağlıyor.

PUBG mobile’ı oynamak için Gameloop’un web sitesinden PUBG mobile oyununun indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. İndirme işlemi için diğer bir seçenek ise mobil sitesinde yer alan PUBG mobile indir simgesine tıklamak.

2. Gameloop’u Bilgisayara Kurun

PUBG mobile web sitesinden indirmeyi gerçekleştirdikten sonra öykünücüyü çalıştırmak gerekiyor. Ardından ekranda yer alan hizmet talimatlarının yerine getirilmesini bekleyin.

3. Hesap Oluşturun

Gameloop’u bilgisayarınıza kurdunuz. Şimdi diğer adımlara geçelim.

PUBG mobile ve birçok Android oyunun bulunduğu mağazaya gitmek için bir hesap oluşturup oturum açın. Öykünücüye tıkladığınızda oyunların tanıtımlarını görebilirsiniz.

4. Emülatör Ayarları Yapın

Emülatörün bilgisayar işlemcisi ile en iyi şekilde çalışması için varsayılan ayarları değiştirebilirsiniz.

Ayarlar kısmına ekranın sağ üst bölümünde bulunan üç yatay çizgi menüsünden erişilmekte. Ayarlar menüsünden; PUBG mobile oyununun kapladığı alan, öykünücü çözünürlüğü, ekran dizilimi ayarları otomatik seçenek şekliyle sunuluyor.

Oyun ayarları menüsüne tıklayarak görüntü ve oyun penceresi 2K’ya kadar arttırılabilir. Bunun yanı sıra görüntü kalitesi HD moduna da yükseltilebiliyor.

5. PUBG Mobile Tuş Ayarını Yapın

PUBG mobile’da hareket, yer, yön ve sürekli koşmak w a s d (WASD) ile sağlanmakta.

Ateş; sol tıklama, eğilmek; c ve koşmak ise Shift tuşu ile yapılıyor. Harita açma; M, R ise tekrar doldurma, E harfi hardcore modunu sağlamakta. Oyun ayarları otomatik olarak sunuluyor ancak ekranın sağ üst kısmında yer alan tuşlar menüsünden de değiştirilebiliyor.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“PUBG Mobile Oyunu için Sistem Gereksinimleri Neler?” okumak için buraya tıklayın.
“PUBG Oyunları Nasıl Oynanır?” okumak için buraya tıklayın
“Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz 10 Online Oyun!” okumak için buraya tıklayın.
“Eğlenerek Vakit Geçireceğiniz En İyi 10 Mobil Oyun!” okumak için buraya tıklayın.

“PUBG Mobile Emulator Guide Bilgisayarınıza Nasıl Kurulur?” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Busenaz Mutlu

Busenaz Mutlu

Merhaba! Ben Busenaz, Sosyoloji alanında lisans eğitimimi tamamladım. Dijitali anlaşılır bir hale getirmek adına Moblobi’de yazılar yazıyorum. Moblobi’de yazılarımı disiplinlerarası bilgi birikiminden yararlanarak hazırlamaya gayret ediyorum. Yazılarımı incelemeniz için sizleri köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı