Game Of Thrones Oyunu Oynayanlar İçin 5 İpucu! - Moblobi.com
Mobil

Game Of Thrones Oyunu Oynayanlar İçin 5 İpucu!

Game of Thrones oyununda seviye nasıl atlanır? Game of thrones oyununu oynayanların işine yarayacak 5 taktik, haberimizde...


Game of Thrones dizisi son dönemin en popüler dizilerinden biri. Kısa bir süre önce de oyun geliştiricileri tarafından dizinin oyunu tasarlandı. Geliştirilen Game of Thrones oyunu birçok oyun gibi seviyelerden oluşuyor ve oyunda kendinizi geliştirdikçe de seviyeniz yükseliyor. Game of Thrones oynarken uygulayabileceğiniz ve seviye atlamanızı sağlayacak 5 pratik taktik, haberimizde…

Game of thrones oyunu için 5 taktik:

Game Of Thrones dizisi yayınlandığı andan itibaren dünyanın her yerinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Fantastik ve çekici bir hayali dünya tasviri, oyun yapımcılarını da harekete geçirdi. Bu fantastik dünyayı oyun aracılığıyla deneyimlemek isteyen kullanıcılar için 2017 yılında “Game Of Thrones Conquest” oyunu, mobil oyun olarak piyasaya sürüldü. Oyunda seviyeler bulunuyor. Başarıyla tamamladıkça bir üst seviyeye geçebiliyorsunuz. Strateji kategorisinde yer alan Game Of Thrones oyunu için bazı pratik taktikleri sizlere aktaralım:

1- Güçlü krallık güçlü ordu kurun

Oyuna giriş yaptıktan sonra ihtiyacınız olan binaların inşaalarını tamamlamanız ve yükseltmeniz gerek. Bunlar görev olarak geliyor ve her görev tamamlandığında hediyeler veriliyor. Bu binaların inşası; kalenizin güçlenmesi, asker ve kaynak temini için önemli.

Oyunun başında kendi şehrinizin ve krallığınızın inşa ve gelişmesine odaklanın. Özellikle çiftlik ve hızarhaneyi geliştirmeye çalışın. Güçlü bir kaleniz olmadıkça hem savaşları kazanmada hem de kalenizin korunmasında başarılı olamazsınız.

2- Klan arkadaşlarınızla ittifak kurun

Bu oyunda gelişme ve savaşların kazanılmasında dost yardımları oldukça önemli. Daha önceki klan anlayışlarından farklı olarak bu oyunda kendi klan arkadaşlarınızı savaşta sancakbeyi olarak atayabiliyorsunuz.

Klan arkadaşlarınıza yiyecek, odun, kaynak yardımlarında bulunursanız onlar da size yardım edeceklerdir.

3- Barış kalkanını aktifleştirin

Siz kalenizi ve ordunuzu güçlendirmeye çalışırken, düşmanlardan korunmanız “barış kalkanı”nın aktif olmasına bağlı. Oyuna başladığınızda size bir süreliğine barış kalkanı veriliyor. Daha sonraki süreçte ise görevleri tamamladığınızda barış kalkanı kazanabiliyorsunuz ve istediğiniz zaman aktif hale getirebiliyorsunuz. Belli ücretler karşılığında da barış kalkanı alınabilliyor.

4- Ejderha Yetiştirin!

Game Of Thrones izleyicileri ejderhaların ne kadar kıymetli ve işe yarar olduklarını bilir. Her krallığın bir yumurtası var ve ejderhayı yetiştirmek uzun zaman alıyor. Daha sonra ejderhayı kale savunmasında ya da savaşlarda kullanabilirsiniz.

5- Savaş yerini iyi seçin

Şehrinin ve ordunun yeterli seviyeye geldiğini düşünüyorsanız savaşmaya başlayabilirsiniz. Ancak savaşacağınız yeri iyi belirlemeniz gerekiyor. Sizden güçlü yerlere savaş açarsanız muhtemelen kaybedeceksiniz. Diğer önemli şey ise savaş açılacak yerin kaynak yönünden zenginliği. Hem kaynak yönünden zengin, hem de size göre daha zayıf yerlere saldırın.

Peki siz Game of Thrones dizisini izliyor veya oyununu oynuyor musunuz? Oyunda sizin bildiğiniz farklı strateji veya ipuçları var mı? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Tüm Zamanların En Çok Sevilen 8 Android Oyunu!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Guinness Rekorlar Kitabına Göre Dünyanın En Sevilen Oyunları!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Dijital Oyunlar Çocukların Ruh Dünyasını Bozuyor Mu?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı