Youtube’dan Video İndirebileceğiniz 3 Uygulama!

İşinize yarayacak 3 Youtube video indir uygulaması, haberimizde...

Youtube platformu kullanıcılarına çeşitli video hizmetleri sunuyor. Film, müzik, belgesel gibi birçok video içeriği Youtube üzerinden izleyebiliyoruz. Yayınlanan videoları kaldırılmadan önce saklamak veya çevrimdışı olduğunuz zamanlarda izleyebilmek için zaman zaman Youtube videolarını indirmek isteyebilirsiniz. Bunun için pek çok video indirici var.  İşte işinize yarayacak 3 Youtube video indir uygulaması:

İşinize yarayacak 3 Youtube video indir uygulaması:

1- 4K Video Downloader

4K Downloader adlı uygulama, 4K çözünürlüğe kadar Youtube ve Facebook videolarını indirmenize yardımcı bir Youtube video indirici uygulama. Uygulamada sanal gerçeklik videolarını indirmenizi sağlayan bir özellik de mevcut. Ayrıca 4K Downloader adlı bu uygulamada Youtube mp indir seçeneği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde MP4,  M4A, MKV, MP3, FLV, 3GP FLV formatında videoları indirebiliyorsunuz.

Örneğin müzik indirme youtube üzerinden istiyorsanız; bunun için mutlaka Youtube’da yayınlanan klipleri indirmek zorunda değilsiniz. Youtube klip indir seçeneğinin yerine Youtube mp 3 indir seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylece klibi ses dosyası olarak kaydedip, cihazınızda daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca program aracılığıyla müzik dosyası indirdiğiniz gibi Youtube dizi indir işlemi ile alt yazılı dizileri de indirebilirsiniz.

Uygulamayı adım adım nasıl kullanabileceğinizi hemen açıklayalım:

 • Uygulamayı kullanmak için “https://www.4kdownload.com/” linkine gidin.
 • “İndir” butonuna basın. Ardından video indirme programı yükledikten sonra cihazınızda çalıştırın.
 • Youtube’dan indirmek istediğiniz videonun linkini programa URL olarak yapıştırın.
 • “İndir” butonuna basın.

Bu arada 4K Downloader’ın hem ücretli hem de ücretsiz olarak bazı özellikleri sunduğu bilgisini de paylaşalım:

2- Winx Youtube Downloader

Winx Youtube Video indir aracı sadece Youtube videolarını indirmek için kullanılmıyor. Bu program sayesinde Facebook, Vimeo, Dailymation gibi platformlardan da  video indir işlemini yapabilirsiniz. Winx Youtube Downloader uygulamasını kullanmak oldukça basit. Şu adımları uygulamanız yeterli:

 • İndirmek istediğiniz videoyu  uygulama içerisinde bulun.
 • URL’ sini kopyalayın.
 • Daha sonra program içerisine yapıştırın.
 • Kalitesini ve çıktı formatını ayarlayıp indirin.

3- Free Youtube Download

Youtube videolarını indirme programlarından bir diğeri ise Free Youtube Download. Bu program üzerinden Youtube videolarını indirme işlemi için şu adımları uygulamanız gerekiyor:

 • Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz Youtube video içeriğinin URL’sini kopyalayın.
 • Free Youtube video indirici içerisine bu linki yapıştırın.
 • İndir’e basın.

İndirme işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda Auto Download özelliğini etkinleştirip, daha hızlı yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde URL’ ye tıklamanıza gerek kalmıyor. Youtube’ta indirmek istediğiniz videoları çoklu olarak indirebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

Peki siz Youtube videoları indirirken hangi programları kullanıyorsunuz? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

 • Youtube Abone Sayacı Ne İşe Yarar?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
 • İşinize Yarayacak 17 Faydalı Youtube Özelliği!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
 • Youtube’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Göksu Yıldız

Göksu Yıldız

Üsküdar Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Gezmeyi, farklı kültürleri ve yaşamları görmeyi, insanlarla tanışmayı farklı hayatlara dokunmayı seven birisiyim. Hızla değişen ve gelişen dünyamızda olan yenilikleri birlikte takip etmek için sizi Moblobi.com’ daki köşeme bekliyorum. Beni takip etmek isterseniz: https://moblobi.com/author/goksu-yildiz/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı