TikTok Alternatifi Triller Uygulaması Hakkında Bilmedikleriniz

TikTok uygulaması, günümüz teknoloji dünyasının en popüler yazılımlarından bir tanesi. Çeşitli videolar çekip üzerine sesler ve efektler ekleyebildiğiniz bu uygulama, bazı kullanıcılarda güvenlik endişesi ve bıkkınlık hissi yaratmış durumda. Hali ile insanlar başka uygulamalar arama yoluna gidiyor. İşte, TikTok alternatifi Triller uygulaması hakkında bilmedikleriniz…

TikTok Alternatifi Triller Uygulaması Hakkında Bilmedikleriniz

Halkın her kesimine hitap eden bu uygulama, şarkı söylediğiniz videolarınızı oluşturmanız ve paylaşmanız için birebir. Bunun yanı sıra Triller uygulaması, tıpkı TikTok gibi dans, dudak senkronizasyonu ve komedi için de kullanılmakta. Yazılım içerisinde yüzden fazla filtre ve düzenleme aracı bulunmakta.

Çektiğimiz ya da indirdiğimiz bir videoyu çoğu zaman bazı sebeplerden dolayı kesmek istiyoruz. Ancak iPhone kullanıcıları bu konuda sorunlar yaşayabiliyor. Siz de bu kullanıcılardan iseniz yazının devamında sorunlarınıza cevaplar bulabilirsiniz.

iPhone kullanıcıları birçok sebepten dolayı videolarını kırpmak isteyebiliyor. Facebooki Instagram gibi yazılımlar için net görülebilme, doğru boyutlandırma işlemi ve etraftaki rahatsızlık yaratacak şeyleri yok etmek bu sorunların başında gelmekte. Bunu yapmak isteyen kullanıcılar, iPhone’da hali hazırda böyle bir özellik olmadığından dolayı bu konuda sorun yaşayabiliyor.

Kullanıcılar eğer iPhone cihazlarda video kesmek istiyor ise aracı bir uygulama kullanmak zorunda. Çoğu kullanıcı ya bundan bihaber ya da bu uygulamayı kullanmayı bilmiyor. Biz de bu kullanıcılar için adım adım kolayca uygulayabilecekleri bir rehber hazırladık. Dilerseniz hiç oyalanmadan iPhone’unuzda nasıl video kesebilirsiniz görelim.

iPhone Cihazlarda Nasıl Video Kesilir?

– iPhone telefonunuza VideoCrop uygulamasını App Store üzerinden yükleyin ve uygulamayı kurun.
– VideoCrop uygulamasını ilk açtığınızda sizden fotoğraflarınıza erişim izni istenecektir. İzni vermek için Tamam butonuna dokunun.
– Sonrasında ekranın üst kısmında bulunan “Tüm Fotoğraflar” seçeneğine dokunun ve kırpmak istediğiniz videoyu seçin.
– Ekranının sol alt köşesinde bulunan Crope butonuna dokunun.
– Daha sonra karşınıza kırpma ızgarası çıkacak. Bu araçla videonuzu kendi istediğiniz ölçülerde elinize kırpabilirsiniz. Dilerseniz ekranın alt kısmında yer alan hazır şablon ölçülerini kullanarak da video kırpma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
– Videonuzu istediğiniz ölçülerde kırptıktan sonra “Bitti” butonuna dokunun ve videonuzu telefonunuza kaydedin.

Siz de son teknoloji iPhone cihazlara buradan ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Etiketler
Teknosa Sponsorlu İçerik

Teknosa Sponsorlu İçerik

Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa'nın Moblobi.com'daki köşesini takipte kalın. Teknoloji hızla değişirken; son gelişmelerden geri kalmayın....


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı