Zoom’da Oynayabileceğiniz 6 Eğlenceli Oyun!

Son dönemin en popüler uygulamalarından olan Zoom uygulaması üzerinden oynayabileceğiniz 6 eğlenceli oyun, haberimizde...

Zoom, karantina sürecinde en çok kazanan teknoloji uygulamalarından birisi oldu. İş dünyasında da popülerliği bir anda arttı. İnsanlar Koronavirüs salgını sürecinde, arkadaşlarıyla görüşmek veya önemli iş toplantılarını yapmak için Zoom gibi video konferans uygulamalarını kullanmaya başladılar. Ancak elbette ki Zoom’da sadece bunlar yapılmıyor. Zoom oyun oynamak için de kullanılıyor. Uygulama içerisinde can sıkıntınızı gidermek, eğlenmek için çeşitli oyunlar da bulunuyor. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla bu oyunları oynayarak vakit geçirebiliyorsunuz. Zoom’da oynanabilecek 6 oyun, haberimizde…

Zoom Üzerinden Oynanabilecek En İyi Oyunlar:

1- Tabu

Dünyaca ünlü oyun Tabu’yu Zoom üzerinden oynayabilmeniz mümkün. Ancak Tabu’yu uzaktan oynamanız için herkeste tabu oyununun olması gerektiğini belirtelim.

2- Random Trivia Generator

Random Trivia Generator oyunu aslında mobil uygulama olan ‘Trivia Crack’in online versiyonu. Bu oyunda istediğiniz konuyu seçip oynayabiliyorsunuz. Genel kültüre dayalı hazırlanmış sorularla hem bilgilerinizi tazeleyebilir hem de arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

zoom eglenceli oyun moblobi

3- ZoomJam

ZoomJam oyununun içinde birden fazla oyun bulunuyor. Bu oyunları eğlenerek oynamanız için İngilizce bilginizin iyi olması gerektiğini özellikle paylaşalım. Çünkü oyunlar İngilizce.

4- Playing Cards

Playing Card, arkadaşlarınızla birlikte tavla, dama gibi oyunları tek bir platform üzerinden oynamanızı sağlıyor. Oyunda, ‘Remote Insensitivity’ adında bir oyun var. Ancak bu oyunu oynamak için karşınızdaki kullanıcının da mutlaka Zoom kullanması gerekiyor.

5- Just Dance Now

Ubisoft tarafından tasarlanan bu oyunda, ilk önce akıllı telefonunuza ‘Just Dance Now’ uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Sonra size bu oyun bir numara veriyor olacak. Verilen bu numarayı arkadaşınızla paylaşın. Ondan sonra istediğiniz bölümü seçerek arkadaşınızla beraber dans etmeye başlayabilirsiniz.

6- Charades

Charades oyununda, belli kategorilerde isimler var ve o isme göre karşınızdaki kişiye anlatmaya çalışıyorsunuz. Ancak oyunun sadece İngilizce oynanabildiğini paylaşalım.

Peki siz hiç Zoom uygulaması üzerinden oyun oynadınız mı? En çok sevdiğiniz zoom oyunları hangileri? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • “Zoom Görüşmelerinizde Arka Plan Resmi Nasıl Değiştirilir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • ZoomÜyelik Çeşitleri Neler?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • ZoomToplantılarında Kullanabileceğiniz 9 Araç!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Emre Ünaldı

Emre Ünaldı

İstanbul Kültür Üniversitesi Reklamcılık bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. E-ticaret, sosyal medya ile yakından ilgileniyorum. Sizi Moblobi.com’daki köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı