BluTV Nedir, Nasıl Kullanılır?

Pek çok dizi, film, canlı yayın ve içerik sunan BluTV nedir, nasıl kullanılır, bize ne gibi avantajlar sağlar? İpuçları, haberimizde…

İnternetten dizi ve film izlemek büyük bir kesim için alışkanlık haline geldi. İnsanlar, izlemek istediği içeriklere daha kolay ulaşmak için çeşitli platformları kullanıyor. Netflix bu konuda ön plana çıksa da başka alternatif platformlar da mevcut. Bunlardan biri de Blu TV. Peki BluTV nedir, nasıl kullanılır, bize ne gibi avantajlar sağlar? İpuçları, haberimizde…

Blu TV nedir?

Doğan Holding’in kurmuş olduğu BluTV, aslında bir dijital televizyon. Birbirinden farklı pek çok dizi, film ve içerik sunuyor. Ayrıca canlı yayını reklamsız bir şekilde izleme imkanı sağlıyor.

Mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarınızda internet bağlantısı olması şartıyla BluTV’yi kullanabiliyorsunuz. BluTV içeriğinde yer alan ve sık sık güncellenen çok sayıda dizi, film, canlı yayına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca BluTV’nin üyelerine özel yayınlamış olduğu bazı yerli içerikler de mevcut.

BluTV’yi kullanmak için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra her ay belli bir ücret ödeyerek güncel içeriklerden faydalanabiliyorsunuz. Blu tv üyelik oluşturmadan önce 1 hafta ücretsiz deneme süresinden de yararlanabilirsiniz. Yani üyelik oluşturduktan sonra deneme süresinden faydalanarak kullanmaya devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Blu TV nasıl kullanılır?

BluTV’yi edinmek isteyenlerin kafasında soru işareti olan taahhüt meselesine bir açıklık getirmek gerekirse: BluTV’de taahhüt sorunu yok. Yani dilediğiniz zaman üyeliğinizi cayma bedeli ödemeden, ücretsiz bir şekilde iptal edebiliyorsunuz.

BluTV içeriklerinde çoğunlukla sansür durumuyla karşılaşmazsınız fakat çok sık rastlanmamakla birlikte sansürlü içerikler de olabiliyor. Sansürler tamamen yapımcı firmalara bağlı olarak uygulanıyor; BluTV tarafından uygulanmıyor.

Bu arada merak edenler için hemen paylaşalım: BluTV içeriklerinde tabii ki altyazı seçeneği de var. Dizi ve filmleri Türkçe dublaj veya altyazı ile izleyebiliyorsunuz.

Blu tv üyelik oluşturduktan sonra 7 günlük deneme süresinin ardından eğer üyeliğinize devam etmek isterseniz aylık ödemeler yaparak BluTV’yi kullanmaya devam edebilirsiniz. Vergiler dahil yaklaşık 15 TL’den başlayan bir ödemesi vardır. Eğer farklı bir dizi, film platformu arayışındaysanız; belki bu alternatif de size yardımcı olabilir.

Peki siz hangi platform üzerinden film, dizi gibi içerikleri izliyorsunuz? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi 10 Film!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Youtube Premium Nedir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • İzleyebileceğiniz 6 İnternet Dizisi!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Aygül Binali

Aygül Binali

Merhaba ben Aygül. İstanbul Üniversitesi’nde okuyorum. Yeni şeyler öğrenmeyi, öğrendikçe paylaşmayı seviyorum. Eğer siz de seviyorsanız bizi takipte kalın! https://moblobi.com/author/aygul-binali/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı