İzleyebileceğiniz 6 İnternet Dizisi!

Hulu Tv'de izleyebileceğiniz bazı Tv Showları...

İnternet ile birlikte alışkanlıklarımız da değişti ve artık tv den film izleme alışkanlığımızın yerini; online dizi izleme siteleri veya internetten yayın yapan platformlar aldı. İnternette dizi, film izleyebileceğiniz pek çok kanal ve platform bulunuyor. Her ne kadar Netflix en popüler yayın platformu olsa da; özellikle yurt dışında tercih edilen platformlardan biri de Hulu TV. Hulu Tv de dizi, film gibi pek çok Tv Show programı bulunuyor. Peki Hulu TV’deki en popüler tv show programları ve diziler neler? İşte Hulu TV’deki ilgi çekici 6 tv show programı ve en iyi internet dizileri… Haberimizde…

Son yıllarda bir hayli popülerleşen yerli ve yabancı dizi, film adresleri var. Özellikle tüm dünyada takip edilen Netflix, bünyesinde bolca film ve dizi barındırıyor. Ancak film ve dizi izleme kanalları Netflix’le sınırlı değil. Netflix’e alternatif kanallardan biri de Hulu Tv.  Hulu, Netflix kadar  içeriğe sahip değil; ancak içeriklerinin pek çoğu ödül almış. Daha çok tv show izlemek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Hemen belirtelim; Hulu’yu ABD sanal karta sahip kişiler ile adresini ABD’de bir adrese bağlayanlar kullanabiliyor.

Hulu TV’deki ilgi çekici en iyi internet dizileri:

1- The Handmaid’s Tale

The Handmaid’s Tale, Hulu’nun en iyi internet dizileri arasında gösterilen; en ses getiren dizilerinden bir tanesi. Margaret Atwood’un Aynı adlı romanından uyarlanmış. Dizinin konusu ise kadınların cinsel köleliğe zorla tabi tutulduğu distopik bir dünya. Bu arada bilmeyenler için belirtelim: Distopya gelecekteki kötü zamanlar anlamına geliyor.

Handmaid’in Hikayesi dizilerinin oyuncularından biri olan Elisabeth Moss; performansıyla geçtiğimiz Haziran ayında iki Emmy Ödülü de kazanmış. Dizinin üç sezonu  Hulu Tv showları arasında  bulunuyor. Ayrıca dördüncü sezonun da çıkması bekleniyor.

2- Little Fires Everywhere

Little Fires Everywhere, Hulu’da yeni yayınlanmaya başlamış bir mini dizi. En çok izlenen internet dizileri arasında olan Mini dizinin konusu da Shaker Heights’ın Ohio’daki pastoral Richardson ailesinin hikayesinin anlatılmasından oluşuyor. Hikayede Richardsons’un hayatını alt üst eden olay, bir sanatçı ve kızının kasabaya yerleşmesiyle başlıyor. Little Fires Everywhere dizisinin oyuncu kadrosunda Reese Witherspoon ve Kerry Washington gibi isimler bulunuyor. Bu mini dizi sekiz bölümden oluşuyor. Dizinin finali ise 22 Nisan’da yayınlandı.

3- High Fidelity

High Fidelity, Nick Horbny’nin romanından uyarlanmış bir dizi. 10 bölümü yayınlanarak ilk sezonu izleyicisiyle buluştu. Roman daha önce John Cusack’ın başrolünü oynadığı Rob karakteriyle sinema perdelerine aktarılmıştı. High Fidelity romanın ve dizinin konusu ise Rob Brooks en iyiler arasında olma mücadelesini verirken yaşadığı zorluklar ve romantik anlardan oluşuyor. Hulu’daki en iyi internet dizileri arasında sayılıyor.

4- Future Man

Future Man türü bakımından bir bilim kurgu komedisi. Yapımcılığını ise Seth Rogen ve Evan Goldberg üstleniyor. Hulu’daki en çok izlenen internet dizileri arasında yer alan bu bilimkurgu komedisinde, Josh Futturman’in dünyayı kurtarma çabası anlatılıyor. Future Man dizisinin üç sezonu popüler Hulu tv showları arasında bulunuyor.

5- Ramy

Ramy dizisinin  türü komedi drama. Dizi de  Mısırlı göçmen bir toplumun yaşıtları arasındaki toplumlar ile süregelen kültürel ayrılığı anlatılıyor. Ramy Youssef, hem dizinin başrolü hem de yaratıcısı. Ramy Youssef 2020’nin televizyon dizisi aktörü kategorisinde en iyi performansı seçilerek Altın Küre kazanmış. Ramy dizisinin ilk sezonu Hulu Tv’ de yayınlanacak.

6- Wu-Tang: An American Saga

Wu-Tang: An American Saga, Hulu’nun popüler tv show programlarından biri. Wu-Tang çetesinin oluşumunu ve yayılmasının gerçek hikayesinin anlatıldığı bir mini dizi. Dizide Bobby Diggs, aka RZA’yı uyuşturucular ve suçlarla dolu olan sokaklarından uzaklaştırılmaya çalışılmış. Ve grup üyelerinin beraber yaptıkları müzik onların hayat mücadelesini ve başarısını sürekli kılmasını sağlıyor. Dizinin ilk sezonu Hulu’da yayınlanmış ve ikinci sezonunda yine Hulu tv show programları arasına girmesi bekleniyor.

Peki siz internetten tv show programları ve internetten dizi izliyor musunuz? En çok izlediğiniz veya en iyi internet dizileri diyebileceğiniz içerikler hangileri? Yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Uzaktan Birlikte Film İzleyip, Sohbet Edeceğiniz Uygulama!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Eve Kapananlar İçin Birbirinden Eğlenceli 13 Netflix Dizisi!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Gelecekten Haber Veren Bilim Kurgu Filmleri!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazı ilginizi çektiyse ve arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Busenaz Mutlu

Busenaz Mutlu

Merhaba! Ben Busenaz, Sosyoloji alanında lisans eğitimimi tamamladım. Dijitali anlaşılır bir hale getirmek adına Moblobi’de yazılar yazıyorum. Moblobi’de yazılarımı disiplinlerarası bilgi birikiminden yararlanarak hazırlamaya gayret ediyorum. Yazılarımı incelemeniz için sizleri köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı