AirPods’un Yeni Modelinde Neler Olacak?

AirPods'un yeni modelinin yakın zamanda piyasada olacağı konuşuluyor. Peki hangi özelliklere sahip olacak? Haberimizde...

Dolaşan ve rahatsız eden kablolardan kablosuz kulaklıklar sayesinde kurtulmuştuk. Bunun en öncü modellerinden biri de kuşkusuz ki Apple’ın AirPods kulaklığı. Rakiplerine göre biraz pahalı olsa da kullanımı ve özellikleri ile pek çok kişinin ve özellikle de iPhone kullanıcılarının tercihi bu kablosuz kulaklık olmuştu. Şimdilerde ise AirPods’un yeni modelinin yakın zamanda piyasada olacağı konuşuluyor.

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods ‘un yeni modeli nasıl olacak?

Apple‘ın kablosuz kulaklığı AirPods ile ilgili, en son Ekim ayı içerisinde daha nitelikli bir modeli tanıtılmıştı. Bu modelde gürültü engelleme ve şeffaf mod gibi bazı yeni özellikler de yer almaktaydı. Apple‘ın yakın zamanda piyasaya sürmeye hazırlandığı kablosuz kulaklık modeli ise biraz daha düşük özelliklere sahip. Bu yeni modelde kulaklığın daha kolay oturabilmesi sağlanacak. Ayrıca su ve ter gibi dış kaynaklı etkilere de daha dayanıklı olacak.

Yeni piyasaya çıkarılacak olan AirPods’da şeffaflık modu ve gürültü engelleme gibi daha önceki özelliklerden bazılarının olmayacağı tahmin ediliyor. Buna karşılık değişebilir kulaklıklar yer alacak ve kablosuz olarak kutusunda şarj edilebilecek. Bu modelin daha üst versiyonu olacak AirPods sürümü ise 2020 yılının sonuna doğru çıkacak.

Peki siz kablosuz kulaklık kullanıyor musunuz? AirPods konusundaki görüşleriniz neler? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • AirPod Kulaklıklarda Yaşanan Sorunlar ve Çözümleri!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Şarj Kutusuna Gerek Duymayan Gerçek Kablosuz Kulaklık!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • AirPods Mu, Galaxy Buds Kulaklık Mı Daha İyi?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı