AirPods Mu, Galaxy Buds Kulaklık Mı Daha İyi? - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

AirPods Mu, Galaxy Buds Kulaklık Mı Daha İyi?


Kulaklıklarımız telefonlarımızın ayrılmaz aksesuarlarından biri haline geldi. Üstelik bazılarımız için kulaklıkların ses kalitesi ve özellikleri de yakından takip edilmeye başlandı. Son dönemde en çok sevilen kulaklık modelleri arasında Bluetooth kulaklıklar yer alıyor. Bunlar arasında da en çok sevilenler Samsung’un Galaxy Budskulaklıkları ve Apple’ın AirPods’u… Peki bunlardan hangisi daha çok tercih ediliyor? Hangisi daha uygun fiyatlı? Hangisinin özellikleri diğerine göre daha üstün? Ve hangisi listelerde daha çok tercih edilen kulaklık olmuş durumda? Eminiz bu sonuç hepinizi şaşırtacak. İşte detaylar…

Samsung Galaxy Buds mu yoksa Apple AirPods mu?

Consumer Reports adlı raporlama sitesinde, tarafsız olarak ürün testleri ve de tüketici araştırmaları yapılıyor. Ürünleri incelenip puanlıyorlar. Bu puanlamalarda geçtiğimiz aylarda ilginç bir sonuç ortaya da çıkmış oldu. Bu sonuç özellikle kulaklık almayı isteyenler için kararlarına oldukça etki edebilir. Çünkü listeye bakıldığında sıralamalarda oldukça büyük dalgalanmalar olduğu görülüyor.

Listeye bakıldığında en çok dikkat çeken ise Samsung’un Galaxy Budskulaklıklarının, AppleAirPods’un önüne geçtiği… Galaxy Buds, listede zirveye otururken AirPods’un yeri ise listedeki 49. Sıra olmuş. İlginç olan şu ki daha önce bu listenin bir numarasında AirPods yer alıyordu. Görünen o ki Apple sert bir düşüş gerçekleştirmiş.

Bu listedeki puanlama kablosuz kulaklıkların hem ses kaliteleri hem de tasarımları üzerinden yapılıyor. Galaxy Buds’un özellikle ses kalitesi kategorisinde skorunun çok yüksek olduğu görülüyor. Samsung’un bu kulaklığı, özellikle de Bluetooth ile kullanılabilen kablosuz kulaklılar arasından en iyi ses kalitesine sahip tek kulaklık olmuş. Bu sonuç ise Galaxy Buds’ın hem AppleAirPods’un hem de diğer rakiplerini geride bıraktığı anlamına da geliyor.

Peki Galaxy Buds kulaklıkların, Apple’ın AirPods kulaklıklarına göre öne çıkan özellikleri neler? Fiyatları ne durumda? Kablosuz şarj istasyonlarına ekstra para ödemek gerekiyor mu? Detaylar haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı