Videoya Müzik Ekleme Uygulamaları

Günümüzde akıllı cihazlar sayesinde her an videolar çekerek anılarımızı kısa filmler haline getiriyoruz. Videolarınıza sevdiğiniz müzikleri ekleyerek olduğundan daha iyi hale getirmek için uygulamalar yer alıyor. Peki videoya müzik ekleme uygulamaları hangileri?

Videoya Müzik Ekleme Uygulamaları Listesi

Videoya müzik ekleme uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak için haberimize göz atabilirsiniz.

1) Adobe Premiere

Adobe tarafından üretilen kurgu yazılımı YouTuberların vazgeçilmez video editleme programıdır. Premiere video montajlama programında art arda video seçimi yapabilirsiniz. Videolarınızın altına müzik ekleyerek profesyonelce düzenleyebilirsiniz.

2) InShot Video Editor

iOSve Android ile uyumlu ücretsiz uygulamayı cihazlarınıza indirip kullanabilirsiniz. Galerinizden seçim yaptığınız videolarınıza istediğiniz efekti ekleyebilirsiniz. InShot uygulaması içerisinde videolarınıza müzik ve şarkı sözü ekleyebilirsiniz. Kendi özel videolarınızı keyifle yapabilirsiniz.

3) TikTok

TikTok son zamanların en popüler müzik uygulamalarından biri olarak hayatımıza hızlıca giriş yaptı. TikTok uygulaması içerisinde müzik seçerek videolarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli kısa videolar oluşturabilirsiniz. iOS ve Android ile uyumlu olan TikTok uygulaması günümüzün en eğlenceli videolarına ev sahipliği yapıyor. 

4) Movavi Video Editor

Windows ve Mac kullanıcıları için kullanışlı otomatik video düzenleme uygulaması bulunuyor. Video ve müzik dosyalarınızı uygulama içerisine atarak kendi videolarınızı yapabilirsiniz. Movavi içerisinde profesyonel intro video yapım imkânı bulunuyor. Program içerisinde oldukça güzel yazı efektleri bulunuyor. Movavi uygulamasında animasyon ve dengeli video seçim özelliği yer alıyor.

5) Quik App

GoPro tarafından yapılan uygulamada kendi fotoğraflı ve müzikli videolarınızı yapabilirsiniz. Quik App içerisinde yer alan müzikleri veya kendi müziklerinizi video yapımında kullanabilirsiniz. Quik App hızlı performansıyla kısa müzikli videolarınızı yapmanıza imkân sağlıyor. Quik App uygulamasını Android ve iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

6) Lightworks

Dijital video düzenleme uygulaması Lightworks içerisinde yer alan katman efektleriyle profesyonel videolar yapmanıza yardımcı oluyor. Yeni bir proje oluşturmak için uygulama içerisinde video montajlama ayarları yer alıyor. Lightworks uygulaması içerisine video ve müziklerinizi sürükleyerek kolaylıkla düzenleme yapabilirsiniz.

Peki siz hangi video düzenleme programlarını kullanıyorsunuz? Videoya müzik ekleme işlemi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorum kısmında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • “iPhone Videolarınızı iMovie ile Nasıl Birleştirebilirsiniz?” okumak için buraya tıklayın.
  • “iPhone için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları!” okumak için buraya tıklayın.
  • “iPhone Ekranınız Kırıldıysa Ne Yapabilirsiniz? ” okumak için buraya tıklayın.
  • “iPhone’a iTunes ile Nasıl Müzik Atılır?” okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Berna Sayan

Berna Sayan

Merhaba, ben Berna. Işık Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum. Tiyatro ve müzikle ruhumu beslemeyi tercih ediyorum. Teknolojinin faydalarının yansıdığı daha minimalist bir yaşam hayalim var. Empati, yaratıcılık ve samimiyetle... Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı