Movavi Video Editor Nedir? Neler Yapılabilir?

Movavi Video Editor, adından da anlaşılacağı üzere bir video düzenleme uygulamasıdır. Güçlü bir uygulama olmasına rağmen kullanımı son derece kolay, ara yüzü basit ve anlaşılır bir programdır.

Movavi Editor sayesinde videolarınızı düzenlediğiniz esnada yaptığınız değişiklikleri izleyebilir, kaydedebilir ya da vazgeçip her şeyi silebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile kafa karıştırmayacak bir uygulama olan Movavi, içerisinde herkesin beğenisine yönelik özellikler barındırmakta. Videoya müzik ekleme, hareketli geçişler sağlama, filtrelerle canlandırma gibi birçok işlem uygulanabilir.

Ham bir videoyu nasıl profesyonel bir videoya dönüştüreceğinizi mi düşünüyorsunuz? O halde movavi uygulamasını indirin. Yapacağınız ufak düzenlemeler neticesinde sizlere harika sonuçlar verecek olan movavi ile kırp, birleştir, ekle işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki, bu uygulama ile videoya müzik ekleme nasıl yapılır? Videolarınızı nasıl sevdiğiniz müzikler ile buluşturabilirsiniz?

Movavi Video Editor İle Tanışın!

Uygulamayı indirin ve talimatları izleyerek programı kurun.

1. Uygulamaya Medya Dosyalarını Yükleyin

Uygulamayı başarılı bir şekilde kurup, çalıştırmaya başladığınız aşamanın sonrasında yapmanız gereken hangi videonun altına hangi sesi, müziği ekleyeceğinizi belirleyip bu medya dosyalarını programa yüklemek.

2. Ses Dosyalarını Düzenleyin

Eklemek istediğiniz ses ile video arasında bazı uyuşmazlıklar yaşanabilir. Bunun için video ile ses arasındaki uzunlukları düzenlemeniz gerekmektedir.

Ses dosyanız uzun ise işaretleyici yardımı ile böl seçeneğine tıklayarak işaretlediğiniz çizgiden ses veya videoyu bölebilirsiniz. İşlemin tam tersini yaparak sesi çoğaltabilir, videonuza kısa geldiği taktirde devam niteliğinde sesi tekrar ekleyebilirsiniz.

3. İşlem Tamam!

Başka bir işlem uygulamayacaksanız videonuza müzik eklemek işte bu kadar basit. Bundan sonra yapmanız gereken adım, videoyu dışa aktarmak ve sol kısımdan videonun hangi formatta kaydedilmesini istiyorsanız o formatı seçmek. İşte bu kadar basit!

Movavi Video Editor ile bunun gibi birçok işlem yapabilirsiniz. Programı biraz daha kurcalarsanız birçok yeni özellik ile tanışabilir, videolarınızın kalitesini bozmadan efektler ekleyebilirsiniz. Hatta işi daha da ilerletip videoları mix’leyerek kendi filminizi oluşturma imkanınız bile bulunmakta.

Movavi sizlere harika video düzenleme deneyimleri ve kolaylıkları sunacaktır.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Videoya Müzik Ekleme Uygulamaları” okumak için buraya tıklayın.
“iPhone Videolarınızı iMovie ile Nasıl Birleştirebilirsiniz?” okumak için buraya tıklayın
“Fotoğraf ve Videolarınızı Mobilden Düzenlemenin Yolları!” okumak için buraya tıklayın.

“Movavi Video Editor Nedir? Neler Yapılabilir?” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Dilara Yıldırım

Dilara Yıldırım

Merhabalar ben Dilara, Selçuk Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum. Geziyor, görüyor, yiyor, içiyor ve fotoğraf çekip, anılar yazıyorum. İnsanların görmediğini betimlemelerini sağlamak için daha çok okuyup, daha iyi yazmak için buradayım. Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı