Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 28 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiketi #YaşarKemal etiketi oldu. Türk edebiyatına sayısız eser kazandıran Yaşar Kemal ölüm yıldönümü sebebiyle #YaşarKemal etiketiyle sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında oldu.

Sosyal medyanın bugün trendleri arasında yer alan etiketlerden biri de #28Şubat etiketi oldu. Sosyal medya kullanıcıları geçmişte yaşanan başörtüsü olayını hatırlatmak amacıyla düşüncelerini #28Şubat etiketi altında paylaştılar.

Sosyal medyada bugünün en popüler konularından biri de ‘Yıldırım Demirören‘ konusuydu. TFF başkanının istifasıüzerine futbolsever sosyal medya kullanıcıları konuyu ‘Yıldırım Demirören‘ konu başlığı altında konuştular.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan diğeri ise ‘Sergen Yalçın‘ konusu oldu. Beşiktaşlılar Sergen Yalçın‘ın kulüp başkanı olmasını istediklerini bu etiket altında paylaştılar.

Sosyal medya da ‘Guti‘ konu başlığı da popüler başlıklar arasındaydı. Sezon sonuna kadar Beşiktaş’ın başına geçecek olan Guti sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında üst sıralardaydı.

Hamit Altıntop‘da sosyal medya da popüler konular arasında üst sıralardaydı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından TFF’nin başına gelmesi önerilen Hamit Altıntop konuşulan konulardan biri oldu.

Bugünün trendleri arasında ‘Milli Takım’ , ‘TFF başkanı‘ ve ‘Yeni TFF’ konuları da vardı. TFF başkanının istifası üzerine sosyal medya da bir çok paylaşım yapıldı.

Bugün yani 28 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı