Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 05 Mart 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Toplumsal cinsiyet eşitliği için Fenerbahçe’nin yarattığı #HeForShe etiketi bugün sosyal medyada trendler arasındaydı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı bu etiket altına imza atmak ve kampanyaya destek olmak için #HeForShe etiketi altına çok sayıda paylaşım yaptılar.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan etiketler arasında #hanidiyorumki etiketi de vardı. Sosyal medya kullanıcıları #hanidiyorumki altında sözünü açmak ve özellikle belirtmek istedikleri konuları paylaştılar.

Kursların kapatılması tartışması üzerine açılan #kurstercihtir etiketi günün trendleri arasında yer aldı. Sosyal medya kullanıcıları #kurstercihtir etiketi altında alternatif görüşlerini paylaştılar.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının yarattığı #BuBirYerelSeçim etiketi günün trendleri arasında yerini aldı. #BuBirYerelSeçim etiketi altında sosyal medya kullanıcıları yerel seçime dair paylaşımlar yaptılar.

Sosyal medyada #TaraftarÜrünüÖnerim etiketi altında taraftarlar takımları ile ilgili ürün önerileri yaptılar. Mizah ağırlıklı paylaşımlar çoğunluktaydı. #TaraftarÜrünüÖnerim etiketi altında çok sayıda öneri yapıldı.

Bugün yani 05 Mart 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı