Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 01 Mart 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugün sosyal medyanın en popüler gündem maddesi Mart ayının başlaması ile birlikte hem bu yeni ayı hem de baharın gelişini kutlamak amacıya yaratılan #1mart ve #bahar etiketleri oldu. Sosyal medya kullanıcıları bu yeni ayı bahar başlangıcı olarak kabul ederek #1mart ve #bahar etiketleri altına paylaşımlarını yaptılar.

Bugün sosyal medya trendleri arasında #YeşilayHaftası etiketi de vardı. Yeşilay haftası sebebiyle açılan etikette sosyal medya kullanıcıları haftanın önemine yönelik paylaşımlar yaptılar. Bu hafta boyunca yapılacak aktivitelerde özellikle belediyeler tarafından ve Yeşilay tarafından #YeşilayHaftası etiketi altında paylaşıldı.

Sosyal medyanın trendleri arasında #JonasBrothers etiketi de vardı. #JonasBrothers hayranları yeni şarkı ve klipleriyle ilgili görüşlerini bu etiket altında paylaşarak, trendler arasına taşıdılar.

Sosyal medyada bugün en çok konuşulan etiketler arasında İsmail Küçükkaya’nın Çalar Saat programı içerisinde yarattığı #TürkiyeGerçeği etiketi de vardı. Sosyal medya kullanıcıları bu etiket altına #TürkiyeGerçeğiolarak gördükleri konu başlıklarını aktardılar.

Bugünün sosyal medyadaki popüler etiketlerinden biri de #BakNeDiyeceğim etiketiydi. Sosyal medya kullanıcıları demek istediklerini #BakNeDiyeceğim etiketiyle paylaşarak, konuyu trendler arasına taşıdılar.

Sosyal medyanın bugün trendlerinden biri de #ProtestoEdiyorum etiketi oldu. Sosyal medya kullanıcıları protestolarını #ProtestoEdiyorum etiketi altında paylaştılar.

Bugün yani 01 Mart 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı