Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 3 Mart 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiketi #OnuBunuBoşverde etiketi oldu. İnsanlar kendilerince önemli olan şeyleri #OnuBunuBoşverde diyerek bu etiket altında paylaştılar.

Sosyal medyada bugün diğer popüler etiket ise #SaldırGALATASARAY etiketi oldu. Oynanacak maçtan dolayı sosyal medya da #SaldırGALATASARAY etiketi altında maç öncesi ve sonrasında çok paylaşım yapıldı.

Sosyal medyada bugünün en popüler konusu ‘Fırat Aydınus‘ konusuydu. Oynanacak maçın hakemi ile ilgili gerek taraftarlar gerekse sosyal medya kullanıcıları ‘Fırat Aydınus‘ konu başlığı altında çeşitli paylaşımlar da bulundular.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan diğeri ise ‘Arda‘ konusu oldu. Maç sırasında faul yapan Arda Turan bugün çeşitli paylaşımlara konu oldu.

Sosyal medya da ‘Malatya’ konu başlığı da popüler başlıklar arasındaydı. Malatya-Başakşehir maçından dolayı kısa sürede üst sıralara gelen bir konu başlığı oldu.

Bugün yani 03 Mart 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı