Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 04 Mart 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyanın bugün en çok konuşulan konuları arasında #DünyaUnutkanlarGünü etiketi vardı. Unutkanlıkla ilgili hem mesaj taşıyan hem de esprili birçok paylaşım #DünyaUnutkanlarGünü etiketi altına yapıldı.

Sosyal medyada bugün en çok konuşulan etiketlerden biri de #KısaVeÖzBirNot etiketiydi. Sosyal medya kullanıcı not olarak düşmek istedikleri özlü sözleri, şairlerin dizelerini ve söylemek istediklerini #KısaVeÖzBirNot etiketiyle paylaştılar.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan etiketler arasında #amedsporKAPATILSIN‘da neredeyse tüm gün üst sıralardaydı. Amedspor oyuncularının rakip takımdaki futbolculara karşı gösterdikleri şiddet #amedsporKAPATILSIN etiketi altında sosyal medya kullanıcıları tarafından kınandı.

Sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında #güzelolannebiliyormusun etiketi de vardı. Sosyal medya kullanıcıları güzel olduğunu düşündükleri şeyleri tüm kullanıcılarla paylaşmak için #güzelolannebiliyormusun etiketini kullandılar.

Radyocu Nihat Sırdar’ın yarattığı #BirYumrukla etiketi de bugün trendler arasındaydı. Sosyal medya kullanıcıları #BirYumrukla yapabilecekleri şeyleri bu etiket altında paylaştılar.

Bugün yani 04 Mart 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı