Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 27 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugün en çok konuşulan etiketler arasında #DenizGezmiş etiketi vardı. Deniz Gezmiş’in 72. yaş gününde sosyal medya kullanıcıları yaptıkları paylaşımlar ile #DenizGezmiş etiketi altında andılar.

Bugün sosyal medyada bir anma da #NecmettinERBAKAN etiketi altındaydı. Necmettin Erbakan ölümünün 8.yılında sosyal medya kullanıcıları tarafından #NecmettinERBAKAN etiketi altında anıldı.

Sosyal medyada bugünün trend etiketlerinden biri de #SorunŞuKi etiketiydi. Sosyal medya kullanıcıları sorun olarak gördükleri şeyleri #SorunŞuKi etiketi altında paylaştılar.

Benzer şekilde sosyal medya kullanıcılarının bugün çok ilgi gösterip yorumlarıyla trendler arasına taşıdığı etiketlerden biri de #ŞimdiŞunuDiyorum etiketi oldu. Bu etiket altında farklı konular #ŞimdiŞunuDiyorum diye başlayan cümlelerle paylaşıldı.

Bugünün popüler etiketlerinden biri de #HepimizinÜlkesi etiketiydi. Çalar Saat programı tarafından sabahın erken saatlerinde yaratılan etiket trendler arasında yerini aldı. Sosyal medya kullanıcıları Türkiye ile ilgili görüşlerini ve sevgisini #HepimizinÜlkesi etiketi altında paylaştı.

Sosyal medyada bol bol paylaşım alan etiketler arasında #EnBeğendiğimSeçimVaadi etiketi de yerini aldı. Sosyal medya kullanıcıları kendi seçim vaatlerini hem esprili hem de düşündürücü içeriklerle #EnBeğendiğimSeçimVaadi etiketi altında paylaştılar.

Bugün gerçekleşen Hatayspor ve Galatasaray arasındaki maç ile ilgili yorum ve görüşler, maç öncesi, sonrası anlar #HTYvGS etiketi altında paylaşıldı ve etiket trendler arasında yerini aldı.

Bugün yani 27 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı