Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 26 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya platformlarının bugünün popüler konusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın 65. yaş günü oldu. Bu amaçla çok sayıda etiket açıldı, çok fazla konu başlığı yaratıldı. En popüler etiketler arasında #CumhurunBaşkanı65yaşında ve #NiceSenelereSeninle etiketleri yer aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın 65. yaş günü sebebiyle oluşturulan etiketlere binlerce paylaşım yapıldı.

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiketleri arasında #HocalıKatliamı ve #Hocalıİçin etiketleri oldu. 27 yıl önce bugün Azerbaycan’da aralarında çocukların ve kadınların da bulunduğu 613 kişi katledilmişti. Bugün bu yası hatırlatmak amacıyla sosyal medya kullanıcıları hem bu etiket altına hem de ‘Azerbaycanlı’, ‘Hocalı’da, ‘Azeri’ gibi konu başlıkları altında çok sayıda paylaşım yaptılar.

Sosyal medyada bugünün en popüler konu başlıkları arasında ‘7 DHKP-C’liyi’ konusu da yer aldı. Bugün son dakika olarak haber bültenlerinde de geçen 7 DHKPC’linin yakalanması konusu sosyal medya da oldukça ses getiren konular arasında yer aldı.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan diğeri ise ‘Cüneyt Arkın‘ konusu oldu. Netflix dizisi olan Hakan’da rol alacağı kesinleşen Cüneyt Arkın sosyal medya paylaşımlarına bakılırsa hayranlarını oldukça sevindirmişe benziyor.

Sosyal medyada ‘Benzine 11’ konu başlığı da popüler başlıklar arasındaydı. Gazetelerin sosyal medya hesaplarının son dakika olarak paylaştıkları bezine gelen 11 kuruşluk indirim sosyal medyada oldukça fazla paylaşım yapılmasına sebep oldu.

Sosyal medya da popüler konular arasında ‘Tamer Tuna‘ konu başlığı da üst sıralardaydı. Göztepe Spor Kulübü ile 3.5 yıllık anlaşma imzalayan teknik direktör Tamer Tuna bugün sosyal medyada bir çok paylaşım yapılmasına neden oldu.

Bugün sosyal medyadaki popüler konular arasında ‘Giresun Mitingi’nde’ konu başlığı da vardı. Bugün Giresun’da mitingde olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya da çok konuşulan konular arasında üst sıralardaydı.

Bugün yani 26 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı