Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 25 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyanın bugün en popüler konusu kuşkusuz ki bir önceki gece sahiplerini bulan Oscar ödülleri oldu. Oscar heykelciğinin süslediği Oscar konu başlığı ve ödül alan isimlerin pek çoğunun isimlerine ait konu başlıkları hemen hemen tüm gün sosyal medyada trendler arasında yer aldı.

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiket #SabahattinAli etiketi oldu. Türk edebiyatına birçok eser kazandıran Sabahattin Ali‘nin doğum günü sosyal medya kullanıcıları tarafından kutlandı.

Sosyal medyada bugün diğer bir popüler etiket #RabiaNazaNeOldu etiketi oldu. 11 yaşındaki Rabia Naz isimli çocuğun okuldan dönerken acı bir şekilde hayatını kaybetmesi ve yayın yasağının getirilmesi sosyal medya kullanıcılarının paylaşımlar yapmasına neden oldu.

Sosyal medyada bugünün en popüler konusu ‘Beşiktaş – Fenerbahçe ‘  konusuydu. Bu akşam oynanacak maç, her iki takımın taraftarları tarafından oldukça heyecanla beklediklerini belli eder şekilde bir çok paylaşım yapılmasına neden oldu.

Bugün sosyal medyadaki popüler konular arasında ‘Vodafone Park’‘ konu başlığı da vardı. Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman İle Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç’un Vodafone Park’ta dostane buluşması futbolseverler sosyal medya kullanıcılarını mutlu etmişe benziyordu.

Bugün yani 25 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı