Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 24 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiket #PankartımaDokunma etiketi oldu. Siyasi içerik taşıdığı iddia edilen Beşiktaş pankartının yasaklanması sosyal medya da oldukça ses getirdi.

Sosyal medya platformlarından olan Twitter’da bugün diğer bir popüler etiket #PDRartıkAtansın etiketi oldu. “PDR hizmetleri, eğitimin yapı taşıdır” diyen PDR uzmanları eğitim ve öğretimin bir arada yürütülebilmesi için okul-aile-öğrenci üçgeninde okul psikolojik danışmanlarının görev ve sorumlulukları çok önemlidir diyerek bu etiket altında atama talep ettiler.

Sosyal medyada bugünün en popüler konusu ‘Lingard‘ konusuydu. Manchaster United’ın futbolcusu Jesse Lingard bugün oynadığı maç sebebiyle çok konuşulan konulardan biri oldu. Rashford’da yine aynı şekilde popüler konu başlıkları arasında üst sıralardaydı.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan diğerleri ise ‘Mustafa Şentop‘ ve ‘TBMM Başkanı’ konusu oldu. Mustafa Şentop‘un 29. TBMM Başkanı olması bu iki konu başlığı altında konuşuldu.

Bugün sosyal medyadaki popüler konular arasında ‘Mariano‘ konu başlığı da vardı. Bugün oynanan maçta GalatasarayMariano‘nun mücadeleye sarı kartla devam ederken, yaptığı bir müdahale sonrası 2. Sarı kartı görmemesi sosyal medyada ağır eleştiri paylaşımlarına neden oldu.

Bugün yani 24 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı