Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 23 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiket #BursadaGönülBelediyeciliği etiketi oldu. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş adına açılan etikette, özellikle Bursalılar oldukça fazla paylaşım yaptılar.

Sosyal medyada bugünün en popüler konusu ‘Başakşehir-Bursaspor’ konusuydu. Oynanacak maçın karın görüşü etkilemesi nedeniyle ertelenmesi sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmasına neden oldu.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeri de ‘Fikret Orman‘ konusu oldu. Fikret Orman‘ın konuşması ve ithamları kendi taraftarları tarafından oldukça beğeni paylaşımları toplarken Galatasaray’li ve özellikle Fenerbahçeli taraftarlardan eleştiri paylaşımları topladı.

Bugün sosyal medyadaki popüler konular arasında ‘KarstaAndık HocalıyıUnutmadık’ konu başlığı da vardı. Bugün sosyal medya kullanıcıları Hocalı Katliamı için anma paylaşımları yaptılar.

Bugünün trendleri arasında #OlmazsaFiberGençlerNeDer etiketi de vardı. Fiber internet bugün yeniden gündeme geldi. Alt yapı problemi yaşayanlar sosyal medyada bu etiket altında paylaşım yaptılar.

Bugün sosyal medyadaki popüler konulardan bir diğeri de ‘Halis Özkahya‘ konusuydu. Halis Özkahya, Medipol Başakşehir – Bursaspor maçını 5. dakikada görüş açısının yetersiz olması nedeniyle durdurdu, meteorolojiden gelecek habere göre maçı erteleyen hakem sosyal medya da eleştirilere maruz kaldı.

Bugün yani 23 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı