Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 22 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiketlerden biri #HukuksuzlukTamGaz etiketi oldu. Hukuksal problem yaşayan sosyal medya kullanıcıları yargı ile ilgili görüşlerini bu etiket altında paylaştılar.

Bugünün trendleri arasında #Ekvador etiketi de vardı. Ekvador‘da meydana gelen 7.5 büyüklüğünde ki deprem bugün sosyal medya da adeta bomba etkisi yarattı. Akıllara geçenlerde yapılan açıklamalar geldi.

Sosyal medyada bugünün en popüler konusu ‘Kabataş‘ konusuydu. Taciz olayı ile gündeme gelen Kabataş ilçesi ünlülerin de dahil olduğu bir çok sosyal medya kullanıcıları tarafından yalanlandı. Böyle bir olay olmadığı söylendi.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeri de ‘Ankara Garı’ konusu oldu. 10 Ekim 2015 tarihinde terör örgütü DEAŞ saldırısı sonucu 100 kişi hayatını kaybetmişti. Bugün bu katliamla ilgili gerekçeli kararın açıklanması sosyal medyada çok konuşulanlar arasında üst sıralardaydı.

Bugün sosyal medyadaki popüler konular arasında ‘Hakkında’ konu başlığı da vardı. İnsanlar müzik, siyaset, eğitim vb. konular hakkındaki görüşlerini bu konu başlığı altında yazdılar.

Bugün sosyal medyadaki popüler konulardan bir diğeri de ‘AtamaSırası ArtıkTarımda’ konusuydu. Tarım Bakanlığı’ndan atama talep eden bir grup sosyal medya da bu konu başlığı altında yazılar yazıp paylaşım yaptılar. Ve sosyal medya kullanıcılarının da destek vermesiyle birlikte çok konuşulan konulardan biri oldu.

Bugün yani 22 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı