Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 21 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya da bugün en çok konuşulan etiket #YardımcıHizmetTorbaYasaya etiketi oldu. Kamuda çeşitli unvanlarda (teknisyen yardımcısı, hizmetli, aşçı, kaloriferci, dağıtıcı, terzi, berber, garson, bahçıvan gibi) görev yapan 111 bin YHS personeli bugün sosyal medyada isteklerini dile getirdiler. Yıllarca aynı dalda çalışmak zorunda kalan yardımcı hizmet çalışanlarına sosyal medya kullanıcıları da destek verince #YardımcıHizmetTorbaYasaya etiketi kısa bir sürede üst sıralara geldi ve zirvedeki yerini gün boyu korudu.

Bugünün trendleri arasında #MalcolmX etiketi de vardı. Sosyal medya kullanıcıları bugün dava adamı olarak nitelendirdikleri MalcolmX‘in ölümünün 54. yılı nedeniyle MalcolmX‘i sosyal medya üzerinden.andılar.

Sosyal medya da en çok konuşulan konulardan bir diğeri ise # etiketi altında yapılan konuşmalardı. Oldukça eğlenceli ve bol mizahın olduğu konuşmalar da genelde herkes kendisine edinmiş olduğu ve başardığı kuralları paylaştı.

Sosyal medyada bugünün en popüler konusu ‘Bülent Yıldırım‘ konusuydu. Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini yönetecek olan kişinin spor sayfaları tarafından Bülent Yıldırım olarak açıklanmasının ardından sosyal medyada iyi kötü bir çok paylaşım yapıldı.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeri de ‘Başınız’ konusu oldu. Bu konu başlığı altında sosyal medya kullanıcıları annesini kaybeden gazeteci-yazar Can Ataklı’ya baş sağlığı dilediler.

Bugün sosyal medyadaki popüler konular arasında ‘Prof.Dr.‘ konusu da yer alıyordu. Hayatını kaybeden tarihçi ve bilim adamı Prof.Dr. Kemal Karpat’a sosyal medya kullanıcıları Allah’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilediler.

Sosyal medyada “TBMM’de” ve ‘Deniz Baykal‘ en çok konuşulan konular arasında üst sıralardaydılar. CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal‘ın tekerlekli sandalyeyle gittiği TBMM’de milletvekili yemini etmesi sosyal medya da en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Bugün yani 21 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı