Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 20 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugünün trend etiketleri arasında #ÖmerHalisdemir etiketi yer alıyordu. Sosyal medya bu etiket altında şehit Ömer Halisdemir’in doğum gününü kutladı. Haber siteleri ve sosyal medya kullanıcıları #ÖmerHalisdemir etiketi altında paylaşım yaptılar. Paylaşımların genelinde saygı ve minnet vardı.

Bugünün sosyal medyadaki trendlerinden biri de #GezginFesteDokunma etiketiydi. Sosyal medya kullanıcıları Van’da düzenlenecek olan Gezgin Fest etkinliğine karşı çıkan kesime #GezginFesteDokunma etiketi altında yaptıkları paylaşımlar ile tepkide bulundular.

Sosyal medyanın bugün bir diğer popüler konusu ise ‘Gezi Parkı‘ konu başlığıydı. Gezi Parkıı direnişi soruşturması tamamlanmasıyla birlikte aralarında Osman Kavala, Can Dündar ve Mehmet Ali Alabora’nın da olduğu 16 kişi için ağırlaştırılmış müebbet istenmesi sosyal medya gündeminde adeta bomba etkisi yarattı. Hem haber siteleri hem de sosyal medya kullanıcıları bu konuda olumlu ve olumsuz görüşlerini paylaştılar.

Nihat Özdemir‘de sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeriydi. Nihat Özdemir‘in TFF’de yaptığı açıklamalar bugün Fenerbahçeli sosyal medya kullanıcıları tarafından ve Ali Koç tarafından sosyal medyada büyük eleştirilerle karşılandı.

Bugün yani 20 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı