Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 12 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugün sosyal medyanın trend konuları arasında “Bayraktar TB2” vardı. Türk yapımı insansı hava aracı “Bayraktar TB2” nin Ukrayna tarafından satın alınması ile ilgili imzaların atılması sosyal medyada konuyu trendler arasına taşıdı. Haber ajansları konu ile ilgili haberin detaylarını paylaştılar. Sosyal medya kullancııları da konu ile ilgili yorumlarını bu konu başlığı altında yaptılar.

Sosyal medyanın en çok konuşulan konu başlıkları arasında “Erdoğan’dan” başlığı da vardı. MHP Belediye Başkan Adayı’nın bozkurt işareti yapmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan izin istemesi sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medya kullanıcıları konu ile ilgili farklı görüş ve yorumlarını “Erdoğan’dan” konu başlığı altına taşıdılar.

Sosyal medyada bugünün popüler etiketleri arasında #ensevdiğimdizi etiketi de vardı. Kullanıcılar sevdikleri dizileri ve sahnelerini bu etiket altına paylaştılar. Yerli ve yabancı pek çok dizi #ensevdiğimdizi etiketi altında paylaşıldı.

Bugün yani 12 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı