Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 08 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri “VİOP” oldu. Vadeli İşlemler ve Opsiyon Borsası olan VİOP’taki endeks dalgalanma ve değişimleri sosyal medya gündeminde çok konuşuldu. Sıcağı sıcağına endex bilgileri paylaşıldı, yorumlar yapıldı.

Dün olduğu gibi bugün de #palufamily trend konular arasında yerini aldı. Müge Anlı’nın bugün programında yaşanan gelişmeler etiketin yeniden gündeme oturmasında sebep oldu. Sosyal medya kullanıcıları yorum ve görüşlerini #palufamily etiketiyle paylaştılar. Vahşet hem kınandı, hem de mizahi bir dille tepki topladı.

Bugün sosyal medyada Boltonkonu başlığı çokça konuşuldu. Bolton‘un açıklamaları dün olduğu gibi bugün de sosyal medyayı konuşturdu. Hem sıcağı sıcağına haberler haber ajanslarınca paylaşıldı, hem de konu ile ilgili tepkiler bu konu başlığı altına yapıldı.

Bugün yani 08 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı