Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 06 Ocak 2019‘de yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri “Altın Küre” oldu. Bu gece saat 03:00’de kırmızı halı ile başlayıp; 04:00’de ödül töreni ile devam edecek olan “Altın Küre” konusu bugün sosyal medyanın trend konuları arasında yer aldı. Sosyal medya kullanıcıları ve sinema yorumcuları görüşlerini ve tahminlerini bu konu başlığı altında paylaştılar. Aynı zamanda haber siteleri, sinema ve televizyon kanalları da konu ile ilgili listeleri ve haberleri bu konu başlığı altında yayınladılar.

Sosyal medyanın trendleri arasında #vasipsahin etiketi de yer aldı. Özellikle Ankaralılar bu etiket üzerinden AnkaraValisi Vasip Şahin’e tatil göndermelerinde bulundular. Ankaradaki kar ve soğuk hava görüntüleri, sosyal medya kullanıcılarının tatil beklentileri ile ilgili yorumları bu etiket üzerinden paylaşıldı.

Bugünün sosyal medya trendleri arasında #MebAnaAlımSubatta40Bın etiketi de yer aldı. 2019 Şubat ayında atama bekleyen öğretmenler bu etiket üzerinden seslerini duyurmak için mesajlar paylaştı, yorumlar yaptı.

Bugün yani 06 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı