Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 03 Ocak 2019‘de yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugünün en çok konuşulan konusu genç yaşta öğrencisi tarafından öldürülen akademisyen Ceren Damar Şenel oldu. Ankara’da Hukuk Fakültesi’nde akademisyen olarak çalışan Ceren Damar Şenel sınavda kopya çektiği için uyardığı öğrencisi tarafından okuldaki odasında saldırıya uğradı ve öldürüldü. Bu vahşetin ardından genç akademisyen için sosyal medya kullanıcıları biraraya geldi ve tümü bu vahşeti gerçekleştiren öğrenciye ateş püskürdü. Sosyal medyada bu olay “Ceren Damar Şenel” ve “Ceren Damar” konu başlığı altında tartışıldı.

Bugün sosyal medya gündeminin konularından biri de dolar oldu. Dolardaki yükseliş #dolar etiketiyle tartışıldı. Hem ekonomistler hem de sosyal medya kullanıcıları tahmin ve endişelerini bu etiket üzerinden paylaştılar.

Sosyal medya gündeminde bugün Çin’in Ay’ın karanlık yüzüne gönderdiği uzay aracı Chang’e 4 vardı. #ChangE4 etiketi ile uzay aracından gelen ilk fotoğraflar paylaşıldı. Bugüne kadar hiç görüntülenmemiş ve görülmemiş olan Ay’ın karanlık yüzü sosyal medyada merak konusu oldu. Chang’e 4 sosyal medyada büyük heyecan yarattı.

Bugün yani 03 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı