Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medya‘da bugün yani 01 Ocak 2019‘de yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medya’da bugün yani yeni yılın ilk gününde elbette ki bir önceki günün yanı yılbaşıgecesinin yankıları sürdü. #Happy2019 ve #NewYearsEve2019 etiketleriyle yeniyıl görüntüleri ve mesajları paylaşıldı.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulanlardan biri de 89 yaşında hayata gözlerini yuman Gülriz Sururi oldu. Sevenleri sosyal medya üzerinden Gülriz Sururi‘ye veda ettiler. Ayrıca Gülriz Sururi‘nin sessiz sedasız cenaze töreninin yapılması ve sanatçının bu konuda vasiyeti de sosyal medyada çok konuşuldu ve farklı görüşler bu konudaki yorumlarını paylaştılar. Ayrıca haber siteleri de konu ile ilgili haberlerini duyururken; pek çok sanatçı ve siyasetçi de baş sağlığı mesajlarını yayınladılar.

Sosyal medyada bugün en çok konuşulanlar arasında yılbaşından itibaren plastik poşetlerin ücretli olması konusu da vardı. Bugün itibariyle plastik poşetlerin marketlerde 25 kuruştan müşterilerine sunulacak olması birçok yoruma sebep oldu. Doğayı korumak adına faydalı olduğunu savunanlar kadar, bu karara maddi gerekçelerle itiraz edenlerde vardı. Pek çok yorum yapılan “poşet 25” adlı konu trendlerde yer aldı.

Bugün yani 01 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı