İşte YouTube’da 2018’in En Popüler Videoları!

İşte YouTube'da 2018’in En Popüler Videoları!

Türkiye’de 2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen video hepimizin hafızalarına kazınan hem sempatik hem de  kimi zaman çok itici bulduğumuz bir video. YouTube‘da 2018 yılında en fazla izlenen videoDans Eden Yeşil UzaylıVideosu oldu.  gerek çocuklar gerekse büyükler bu videoyu çılgınca izlediler Hatta kendileri de yeşil uzaylı dansı videolarını sosyal medyada paylaştılar.  bir dönemin en popüler videosu olan “Dans Eden Yeşil Uzaylı” anlaşılan Bu yıla damgasını vurarak YouTube tarihinden de silinmeyecek. Hala izlemeyenler varsa işte YouTube‘da 2018 yılında en fazla izlenen video olan dans eden yeşil uzaylı:


2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen 2. video ise YouTube fenomeni Enes Batur’un “Hayal Mi Gerçek Mi “ filminde kullandığı şarkı olan “Sen Yerinde Dur” oldu. video yaklaşık 45 milyon kez izlendi İzlemek isteyenler için aşağıda paylaşıyoruz:

2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen 3. video, az önce de belirttiğimiz gibi yeşil uzaylı dansı modasına uyan bir ünlüye ait.  Çağla Şikel’in yeşil uzaylı dansı yaklaşık 14 milyon kez izlendi. Türkiye’de 2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen 3. video oldu. Henüz izlememiş olanlar aşağıdan izleyebilirler:


2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen videolar arasında  çizgi film Niloya’nın bölümleri, çukur, Söz ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin  bölümde yer aldı.

PekiTürkiye’de YouTube‘da 2018 yılında en fazla hangi şarkılar dinlendi?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN:

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir