İşte YouTube'da 2018’in En Popüler Videoları! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com
Sosyal Medya

İşte YouTube’da 2018’in En Popüler Videoları!


Türkiye’de 2018 yılında YouTube’da en fazla izlenenvideo hepimizin hafızalarına kazınan hem sempatik hem de kimi zaman çok itici bulduğumuz bir video. YouTube‘da 2018 yılında en fazla izlenen videoDans Eden Yeşil UzaylıVideosu oldu. gerek çocuklar gerekse büyükler bu videoyu çılgınca izlediler Hatta kendileri de yeşil uzaylı dansıvideolarını sosyal medyada paylaştılar. bir dönemin en popüler videosu olan “Dans Eden Yeşil Uzaylı” anlaşılan Bu yıla damgasını vurarak YouTube tarihinden de silinmeyecek. Hala izlemeyenler varsa işte YouTube‘da 2018 yılında en fazla izlenen video olan dans eden yeşil uzaylı:


2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen 2. video ise YouTube fenomeni Enes Batur’un “Hayal Mi Gerçek Mi “ filminde kullandığı şarkı olan “Sen Yerinde Dur” oldu. video yaklaşık 45 milyon kez izlendi İzlemek isteyenler için aşağıda paylaşıyoruz:

2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen 3. video, az önce de belirttiğimiz gibi yeşil uzaylı dansı modasına uyan bir ünlüye ait. Çağla Şikel’in yeşil uzaylı dansı yaklaşık 14 milyon kez izlendi. Türkiye’de 2018 yılında YouTube’da en fazla izlenen 3. video oldu. Henüz izlememiş olanlar aşağıdan izleyebilirler:


2018 yılında YouTube’da en fazla izlenenvideolar arasında çizgi film Niloya’nın bölümleri, çukur, Söz ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin bölümde yer aldı.

PekiTürkiye’de YouTube‘da 2018 yılında en fazla hangi şarkılar dinlendi?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN:

Önceki sayfa123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı