İşte YouTube’da 2018’in En Popüler Videoları!

İşte YouTube'da 2018’in En Popüler Videoları!

2018 yılında  Türkiye’ye damga vuran şarkıcılardan biri YouTube listesinin Bir Sırası yerleşti destek, eminim pek çok kişi bu ismi tahmin edebilecektir. Tahmin ettiğiniz üzere o isim Aleyna Tilki.  2018 yılında YouTube‘da en fazla dinlenen şarkı listesinin 1. sırasında Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman’ın “Yalnız Çiçek” şarkısı yer alıyor. Yaklaşık 136 milyon kez dinlenen şarkıyı henüz dinlememiş olanlar  varsa aşağıdaki videodan dinleyebilirler

2018 yılında YouTube’da en fazla  dinlenen şarkı listesinin 2. sırasında  ise Mabel Matiz ‘in “Öyle Kolaysa” şarkısı yer alıyor.  şarkı yaklaşık 204 milyon kez dinlenmiş; henüz dinlemeyenler için  aşağıda paylaşıyoruz:


Sıra geldi 2018 yılında YouTube‘da en fazla dinlenen 3 şarkıya… 3 sırada Listenin zirvesinde yer alan Aleyna Tilki  ve Emrah Karaduman ikilisine ait. Anlaşılan o ki Türkiye’de 2018 yılında en fazla konuşulan isimlerin başında gelen Aleyna Tilki YouTube‘da da en fazla dinlenen şarkılar listesine damgasını vurmuş. 3 sırada yer alan şarkısı ise “Dipsiz Kuyu”.

Şarkı, YouTube‘da Yaklaşık 143 milyon kez dinlenmiş. henüz dinlememiş olanlar için aşağıda paylaşıyoruz:


2018 yılında YouTube‘da en fazla  dinlenen şarkılar listesinde yer alan diğer isimler arasında İdo Tatlıses, Koray Avcı gibi isimlerin yanısıra Veysel Mutlu gibi bir dönemin halk arasında meşhur olmuş kişileri şarkılarıyla de yer alıyor.

Başka Neler Var?

Bu yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki haberlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • “2018’de Twitter’da Şampiyon Kim Oldu, En Çok Hangi Takım Konuşuldu? haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Tweet Attığınızda Sokak Hayvanlarına Mama Veren Makine!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Instagram Hesabınız Facebook’a Bilgi Mi Sızdırıyor?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Öldükten Sonra Facebook Hesabınızı Kim Yönetsin, İşte Facebook Hakkında İlginç Bilgiler!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Twitter’ın Kuşunun Adı Neden Larry, İşte Twitter Hakkında Şaşırtan Bilgiler!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Klavye Yazınız Sizi Ele Veriyor!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Bildirim Sesleri Hayatımızı Nasıl Etkiliyor?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir