iPhone Telefonlara Müzik İndirme Yöntemi

Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte akıllı telefon seçenekleri de oldukça genişlemiş durumda. Birbirinden farklı teknolojik özelliklere sahip bu telefonlar, sahip oldukları donanımlar ile de tüketicileri adeta cezbetmekte. Hem ücretsiz hem de ücretli çözümler dahil olmak üzere iPhone müzik kitaplığınızı zenginleştirmenin farklı yolları bulunmakta. Yazımızda, iPhone telefonlara müzik indirme konusuna değineceğiz.

iPhone Telefonlara Müzik İndirme Yöntemi

iPhone telefonlarınıza iTunes olmadan müzik indirmenin bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Dilerseniz bu yöntemlere hep birlikte bir göz atalım.

– iTunes Olmadan iPhone’a Ücretsiz Müzik İndirme

EaseUS MobiMover gibi bir yazılım ile iTunes olmadan iPhone telefonunuza müzik indirebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu yazılım ile bunu yapmanız mümkün!

EaseUS MobiMover, bir iOS cihazı (iPhone / iPad) ile bir bilgisayar ya da iki iOS cihazı arasında müzik, fotoğraf, video, kişi, mesaj ve daha fazlasını aktarmanıza yardımcı olacak bir iOS veri aktarım yazılımı aracıdır. Bu nedenle yalnızca iPhone cihazınıza bilgisayardan müzik indiremez. Bunun yanı sıra müzik kitaplığınızı büyütmek için bir iPhone’dan diğerine müzik aktarabilme imkanı da sunmaktadır.

– Müziğinizi Bulmak

Öncelikle Mac ya da Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarınıza gitmeniz ve cihazınıza koymak istediğiniz müzik dosyalarını bulmanız gerekir. Bu, onları daha önce kurtardığınız yer olacaktır.

– Cihazınızı Ayarlama

Bir aydınlatma ya da USB kablosu kullanarak iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra iTunes uygulamasını açın.

Cihazınız, iTunes yazılımı tarafından tanınmalıdır. Sahip olduğunuz cihazınızı ilk kez bağlıyor iseniz cihazınızda çıkacak ‘Güvenilir Bilgisayarlar’ bildirimini kabul etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra özellikle iTunes’un en son sürümünü kullandığınızdan da emin olun.

– Müziğinizi iTunes’a Ekleme

Bu işlemlerin ardından aktarmak istediğiniz müzik dosyalarının bulunduğu pencerenize ulaşıp açın. İstediğiniz parçaları vurgulayın ve iTunes penceresine sürükleyin. Bu işlem, parçaları iTunes’a aktaracaktır.

– iPhone Cihanızında Ücretsiz Olarak Müzik Nasıl Gidilir?

Son olarak iPhone ya da iPad cihazınızı geleneksel yönteminizi kullanarak senkronize edin.

iTunes uygulamasının sol tarafında yer alan menüden aygıtınıza tıklayıp ardından müziğinizin eş zamanlamayı seçebilirsiniz. Bu şekilde dosyaları cihazınıza aktaracak ve sallamaya hazır olacaksınız!

Birbirinden güçlü parçalar ile donatılmış iPhone cihazlara buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Teknosa Sponsorlu İçerik

Teknosa Sponsorlu İçerik

Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa'nın Moblobi.com'daki köşesini takipte kalın. Teknoloji hızla değişirken; son gelişmelerden geri kalmayın....


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı