Evden Çalışanlar İçin Spotify Çalma Listeleri

Evden çalışma kavramı eskilerde yalnızca bazı kesimlerin sahip olduğu bir ayrıcalıktı. Pandeminin hayatımıza girmesi ile birçoğumuz sabah uyanıyor, yüzümüzü yıkıyor ve bilgisayarın başına geçiyoruz. Yazımızda, evden çalışanlar için Spotify aracılığı ile rahatlatıcı çalma listeleri önerisinde bulunacağız.

Home Office sistemi ile birçoğumuz, kahvemiz demlenirken iş akışlarını gözden geçiriyor, programlarımıza odaklanıp kahvaltımızı işimiz eşliğinde yapıyoruz. Kimileri bu düzene zor alıştı kimileri çoktandır bunu bekliyordu. Zor alışan kesim, birçok şey deniyor diyebiliriz. Tıpkı işe giderken yapılan rutinlerini tekrarlıyor. Tek fark evden çıkmıyor ve bilgisayarın başına oturuyor.

Pijamalardan kurtulmak ve güzel bir güne hazırlanmak bir nebze sizi iyi hissettirebilir. Bunların yanında keyifli ve rahatlatıcı iş akışınızı engellemeyecek düzeyde müzikler de size eşlik edebilir. Tek bir müzik değil de çoklu rahatlatıcı müziklerden oluşan çalma listeleri işinizi kolaylaştıracaktır. Peki, bu çalma listelerine nasıl erişebilirsiniz? Bu listeleri kendiniz de oluşturabilirsiniz fakat bu zahmete girmenize gerek yok. Kullanabileceğiniz birçok çalma listesi mevcut. İşte evden çalışanlar için en rahatlatıcı çalma listeleri.

Evden Çalışanlar İçin Spotify Çalma Listeleri

Ev Ofis Çalma Listesi

Şarkı Sayısı: 74
Toplam Süre: 4 saat 17 Dakika
Tipik Spotify çalma listelerinden biri olan Ev Ofis, çalışırken müzik dinleme işine sizleri hazırlayacak nitelikte bir çalma listesi.

67 Saat Konsantre | Klasik Çalma Listesi

Şarkı Sayısı: 15 Şarkı
Toplam Süre: 1 Saat 15 Dakika
67 Saat isimli Podcast’i ile de zaman yönetimini ve verimliliği öğretecek olan bu oluşum, çalma listesi ile de size bir hayli yardımcı olacak.

Odaklanma Listesi

Şarkı Sayısı: 380
Toplam Süre: 25 Saat 3 Dakika
Oldukça uzun olan bu liste, sizin bir müddet sonra yeni liste arayışına girmenizi gerektirmeyecek.

Çalışıyorum Bebeğim Sonra Konuşalım – KİK

Şarkı Sayısı: 18 Şarkı
Toplam Süre: 57 Dakika
Adı ile son derece dikkatleri üzerine toplayan hatta sizi motive etmeye yarayan bu playlist, hem işinize odaklanmanızı hem de eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

Başarıya Giden Notalar

Şarkı Sayısı: 52 Şarkı
Toplam Süre: 4 Saat 16 Dakika
Klasik müziğin büyüsü ve hayallere götüren tınıları, işlerinizi yaparken kendinizi yüksek mevkilerde hayal etmenizi sağlayıp daha çok motive edecek.

Hiç şüphesiz evden çalışmak, birçoğumuzu farklı şekillerde etkiledi. Kimilerinin üretkenliğini kısıtladı, kimilerinin ise çalışma verimini arttırdı. Pandemi dönemi, hepimizin evde olması ve motivasyonunu yüksek tutması gereken bir süreç. Size de önerdiğimiz çalma listelerinden yardım alabilir, kendinizi bir nebze de olsa kısıtlanmış hissetmekten uzaklaşabilirsiniz.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Spotify Çalma Listesi Nasıl Oluşturulur?” okumak için buraya tıklayın.
“Spotify’da Bulunmayan Şarkılar Nasıl Dinlenebilir?” okumak için buraya tıklayın
“Spotify Nedir ve Nasıl Çalışır?” okumak için buraya tıklayın.

“Evden Çalışanlar İçin Spotify Çalma Listeleri” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Dilara Yıldırım

Dilara Yıldırım

Merhabalar ben Dilara, Selçuk Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum. Geziyor, görüyor, yiyor, içiyor ve fotoğraf çekip, anılar yazıyorum. İnsanların görmediğini betimlemelerini sağlamak için daha çok okuyup, daha iyi yazmak için buradayım. Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı