Spotify’da Ortak Çalma Listesi Oluşturabilirsiniz! - Moblobi.com
Mobil

Spotify’da Ortak Çalma Listesi Oluşturabilirsiniz!


En çok kullanılan müzikdinleme uygulamalarından biri olan Spotify, hem sahip olduğu müzik havuzu hem de özellikleri ile kullanıcıları tarafından seviliyor. Uygulama bireysel olarak yolda, işte, evde size müzikarkadaşı olurken; bir yandan da arkadaşlarınızla ortak çalma listesi oluşturmanıza da imkan sağlıyor. İşte detaylar…

Spotify nasıl kullanılır? Ortak çalma listesi nedir?

Dünya üzerinde 100 milyonları aşan kullanıcı kitlesine sahip olan Spotify, müzikdinleme alışkanlıklarımızı kökünden değiştirmişti. Uygulamahem ücretsiz hem de ücretli kullanabileceğiniz pek çok özelliğe sahip. Spotify’ı kullanmak için elbette ki öncelikli olarak uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirmek ücretsiz ancak ücretli kullanabileceğiniz bir Premium sürümü de mevcut. Birçok Spotify kullanıcısı ücretsiz sürümündeki kısıtlamalar sebebiyle; uygulamanın ücretli versiyonunu kullanıyorlar. Uygulama, sizden aylık olarak bir ücret talep ediyor, bunu da belirtelim. Uygulamayı telefonumuza indirdikten sonra ise kullanıcı bilgilerinize girerek kayıt oluyorsunuz. Adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, mailinizi belirterek üye olabiliyorsunuz. Üyelik esnasında aylık ödeme seçeneğini de seçiyorsunuz. Ardından da dilediğiniz şarkıya erişip dinleyebiliyorsunuz.

Bu arada şunu da belirtelim: Spotify ile istediğiniz şarkıyı, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde internet üzerinden çevrimiçi dinleyebilirsiniz. İnternetiniz olmadığı durumlarda veya çekmediği durumlarda uygulamayı kullanmanız da mümkün. Wi-fi ile indirdiğiniz uygulama aracılığıyla indirdiğiniz şarkıları, internetiniz olmadan da dinleyebiliyorsunuz.

Peki Spotify ortak çalma listesi oluşturma özelliği nedir, nasıl kullanılır? Listeden tüm arkadaşlar ortak nasıl yararlanabilir? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı