Under Armour'dan Akıllı Ayakkabı! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Under Armour’dan Akıllı Ayakkabı!


Sporgiysiler hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Hatta artık pek çok işyeri çalışanlarının daha verimli olması ve kendini rahat hissedebilmesi için sporkıyafetlerle işe gelmesine dahi müsade ediyor. Aynı şekilde eskiden okullarda yasak olan spor ayakkabılar artık rahatlık, konfor ve sağlık için serbest hale gelmiş durumda. Sporgiysiler ve spor ayakkabılar da teknoloji ile birlikte akıllanmaya başladı. Akıllı ayakkabı ve giysilerle ilgili pek çok haberi sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi yine spor ayakkabı ve teknoloji sevenlere güzel bir haber verelim. Global sporgiyim markası Under Armourakıllı ayakkabıHOVRInfinite’i üretti. Peki nedir bu akıllı ayakkabının özellikleri? İşte detaylar…

Under Armour ‘un UA HOVR modeli zaten sevilen bir koşuayakkabısıydı. Infinite ise HOVR’ın yeni modeli. Yalnız bu ayakkabının diğerlerinden bir farkı var. MapMyRunuygulamasıyla birlikte kullanılan bir akıllı ayakkabı. Böylece de sportutkunlarının sıra dışı bir deneyim yaşamasını sağlıyor.

HOVR Infinite’nin tabanı MapMyRunuygulamasıyla entegre oluyor. Ayakkabının sağ ayak tabanında, bu uygulamayla entegre çalışan bir sensör yer alıyor. Uygulama ve ayakkabıarasında Bluetooth ile bağlantı kuruluyor. Bu sayede de koşucuların ve ayakkabıyı kullanan kişinin koşuperformansını ölçüp analiz ediyor ve arşivliyor. Koşu yaparken telefonunuzun yanınızda olmadığı durumlarda da kayıt tutmaya devam ediyor.

Peki bu akıllı ayakkabı kadın ve erkeklere farklı olaraj hangi faydaları sunuyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı