Under Armour’dan Akıllı Ayakkabı!

Spor giysiler hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Hatta artık pek çok işyeri çalışanlarının daha verimli olması ve kendini rahat hissedebilmesi için spor kıyafetlerle işe gelmesine dahi müsade ediyor. Aynı şekilde eskiden okullarda yasak olan spor ayakkabılar artık rahatlık, konfor ve sağlık için serbest hale gelmiş durumda. Spor giysiler ve spor ayakkabılar da teknoloji ile birlikte akıllanmaya başladı. Akıllı ayakkabı ve giysilerle ilgili pek çok haberi sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi yine spor ayakkabı ve teknoloji sevenlere güzel bir haber verelim. Global spor giyim markası Under Armour akıllı ayakkabıHOVR Infinite’i üretti. Peki nedir bu akıllı ayakkabının özellikleri? İşte detaylar…

Under Armour ‘un UA HOVR modeli zaten sevilen bir koşu ayakkabısıydı. Infinite ise HOVR’ın yeni modeli. Yalnız bu ayakkabının diğerlerinden bir farkı var. MapMyRun uygulamasıyla birlikte kullanılan bir akıllı ayakkabı. Böylece de spor tutkunlarının sıra dışı bir deneyim yaşamasını sağlıyor.

HOVR Infinite’nin tabanı MapMyRun uygulamasıyla entegre oluyor. Ayakkabının sağ ayak tabanında, bu uygulamayla entegre çalışan bir sensör yer alıyor. Uygulama ve ayakkabı arasında Bluetooth ile bağlantı kuruluyor. Bu sayede de koşucuların ve ayakkabıyı kullanan kişinin koşu performansını ölçüp analiz ediyor ve arşivliyor. Koşu yaparken telefonunuzun yanınızda olmadığı durumlarda da kayıt tutmaya devam ediyor.

Peki bu akıllı ayakkabı kadın ve erkeklere farklı olaraj hangi faydaları sunuyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı