Sony SD Dünyanın En Hızlı Kartı (2023 Güncelleme)

Sony SD kart güzel bir teknoloji. Sony ’nin çıkardığı son SD kartlar, dünyanın en hızlısı. SF-G UHS-II SD isimli kart  300 MB/s ve 299 MB/s’lik okuma ve yazma hızına sahip.  Bu da dünyanın en hızlı SD kartı misyonunu eline almasını sağlıyor.

Sony SD Kartlar

SF-G bellek kartları şoklara dayanıklı ve bununla birlikte su, sıcaklık, X-ray vb.zararlara karşı da dayanıklılık içeriyor. 32 GB, 64 GB ve 128 GB’lık kapasitelerle piyasaya sürüleceği de belirtiliyor.

Fiyatları henüz belli olmadı, ancak SF-G kartlarının mart, nisan gibiyurt dışında piyasada olması bekleniyor.

Bu kadar hızlı bir SD kart özellikle, 4K video kayda sahip video kamera, DSLR veya diğer dijital fotoğraf makineleri için çokça kullanılma potansiyeline sahip.

Sony Hakkında

Sony, 1946 yılında Japonya’da kurulan bir teknoloji şirketidir. O günden beri, Sony dünya çapında birçok sektörde faaliyet göstererek teknolojik yeniliklerle öne çıkmıştır. Şirket, televizyonlar, oyun konsolları, cep telefonları, fotoğraf makineleri, kulaklıklar, hoparlörler, müzik çalarlar ve daha birçok elektronik cihazın üreticisi olarak tanınmaktadır.

Sony, yenilikçi teknolojileri ve yüksek kaliteli ürünleriyle özellikle ev sineması ve müzik sektöründe önde gelen bir markadır. Sony, televizyonları ile her bütçeye uygun modeller sunar ve müşterilerine 4K, HDR, OLED ve daha birçok teknolojik özellik sunar. Ayrıca, Sony’nin Blu-ray oynatıcıları ve ses sistemleri de en yüksek kalitede ses ve görüntü performansı sunar.

Sony ayrıca, video oyunları sektöründe de öne çıkmaktadır. PlayStation adlı oyun konsolu serisi, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen bir platformdur. PlayStation, en son oyunları ve en yüksek kalitede grafikleri sunar ve Sony’nin video oyunları sektöründeki liderliğinin kanıtıdır.

Sony, aynı zamanda fotoğraf makineleri ve aksesuarları konusunda da üst düzey ürünlere sahiptir. Sony’nin aynasız fotoğraf makineleri, yüksek çözünürlüklü sensörleri ve yüksek kaliteli objektifleri ile üstün bir görüntü kalitesi sunar. Ayrıca, Sony’nin kulaklık ve hoparlörleri de kaliteli ses deneyimi sunar.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı