Oyunseverler için En İyi Oyun Klavyeleri! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Oyunseverler için En İyi Oyun Klavyeleri!


Günümüz dünyasında insanların en yeni tutkularından biri de bilgisayar oyunlarıBilgisayar oyunlarına olan sevgi ve ilgi o kadar büyüdü ki buna yönelik bir sektör oluştu. Oyunların daha profesyonelce oynanması için bilgisayarlar, klavyeler, aksesuarlar piyasaya sürüldü. Oyunseverleriçin ise çok daha iyi oyun oynayabilmek için bunları almak şart olmuş duruma geldi. Peki oyun klavyesi satın almak isteyenler nelere dikkat etmeli? Kimler hangi oyun klavyeleri ni tercih etmeli? İşte detaylar…

Oyunseverler için en iyi oyun klavyeleri hangileri?

Eğer bilgisayar oyunlarına meraklıysanız iyi bir oyun klavyesinin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Ne kadar iyi bir oyun bilgisayarınız olursa olsun konforlu ve kaliteli çevre birimleriniz yani klavye, fare gibi ekipmanlarınız yoksa oynadığınız oyundan keyif almanız mümkün olmayabilir. Bu sebeple oyunseverlerin işini kolaylaştırmak adına en iyi oyun klavyelerini sizin için derledik. Tepki süresi ve pil ömrü problemleri olduğu için kablosuz modelleri listemize eklemediğimizi de hemen belirtelim. İşte oyunseverler için oyun klavyeleri önerileri:

  • Razer BlackWidow Chroma V2

Oyun için özel olarak tasarlanan bu klavye oyun deneyiminizi kaliteli bir hale getirebilir. 16.8 milyon rengi destekleyen arka plan aydınlatması sayesinde bu klavye RGB klavyeler arasında ilk sıralarda geliyor. Ayrıca ses çıkışı ve mikrofon girişi gibi jaklar ile desteklenen bir USB bağlantısı noktası da içeriyor. Öne çıkan en önemli özelliğinin uzun oyun maratonları için oyuncuların bilek desteği almasını sağlayan çıkarılabilir bilek aparatının olması olduğunu da hemen belirtelim.

  • Logitech G Pro

Logitechbilindiği üzere bilgisayarçevre birimi üreticileri arasında en popüler olan şirketlerden biri. Bilgisayar oyunlarıiçin de birçok ürünü mevcut. Bu ürünlerden biri olan G Prooyun klavyesinde sayısal tuş takımı bulunmaz. Rakiplerinden en büyük farkı ise saniyede 1000 kez ana bilgisayara veri aktarabiliyor olması. Aynı zamanda LogitechG Pro klavyenin çıkarılabilir USB kablosu, 16.8 milyon rengi destekleyen RGB arka plan aydınlatması ve aynı anda 26 tuş vuruşunu algılayabiliyor olması ise diğer önemli özellikleri.

Peki oyunseverler için diğer oyun klavyesi önerileri neler? Hangi oyun klavyesi askeri malzemeden üretilmiş? Oyuna göre özelleştirebileceğiniz klavye hangisi? Sessiz vuruş seçeneği olan oyun klavyesi ne? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı